Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

07/09/2022

·

286 views


Cardano Tabanlı NFT Pazaryerinde Ödemeler İçin Banka Kartları Kullanılabilecek

Cardano’nun en büyük NFT pazaryeri JPG Store, banka kartlarıyla ADA ve NFT satın alınması için destek ekliyor. JPG Store, MoonPay ödeme hizmetlerini platforma entegre ettiğini duyurdu. Böylelikle kullanıcılar, ApplePay ve GooglePay’in yanı sıra banka kartlarını...

Cardano Tabanlı NFT Pazaryerinde Ödemeler İçin Banka Kartları Kullanılabilecek

Cardano’nun en büyük NFT pazaryeri JPG Store, banka kartlarıyla ADA ve NFT satın alınması için destek ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

JPG Store, MoonPay ödeme hizmetlerini platforma entegre ettiğini duyurdu. Böylelikle kullanıcılar, ApplePay ve GooglePay’in yanı sıra banka kartlarını da kullanarak ADA ve NFT satın alabilecek.

🛒 NEW FEATURE 🛒

We are integrating with @moonpay! 🔮

Ever needed that extra ADA to buy the NFT you want? No longer an issue 🤑 You will now be able to buy $ADA directly on JPG Store!

Just select the amount, buy with a credit card and the ADA will land in your wallet ✅ pic.twitter.com/z71sJAgDyw

— jpg.store (@jpgstoreNFT) July 8, 2022

JPG Store, MoonPay aracılığıyla ADA satın almanın yalnızca belirli bölgelerde geçerli olduğunu ve özellikle ABD’de yer alan kullanıcılar için tasarlandığını belirledi. MoonPay’i kullanabilmek için bir KYC prosedüründen geçmek gerektiğini belirtmekte fayda var.

Cardano’da yer alan NFT’ler özellikle rap yıldızları arasında son derece popüler. Bu rapçiler arasında Soulja Boy, Snoop Dogg ve oğlu Champ Medici yer alıyor.

Cardano tabanlı NFT’lerin yalnızca ADA cüzdanları ile satın alınabildiği göz önüne alındığında, ADA’yı doğrudan banka kartlarıyla satın almak oldukça önemli bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-tabanl...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano’daki Akıllı Sözleşme Sayısı 4.000’i Aştı
Coinkolik
Cardano’daki Akıllı Sözleşme Sayısı 4.000’i Aştı

last Monday at 3:05 PM

·

67 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X