Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/30/2021

·

525 views


Cardano Tabanlı DeFi Protokolü Ardana, 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Cardano tabanlı DeFi protokolü Ardana 10 milyon dolar yatırım aldı.  Merkeziyetsiz DeFi protokolü Ardana, bir stratejik finansman turunda 10 milyon dolar topladı. Tura, Three Arrows Capital ve Ascensive Assets, cFund, Morningstar Ventures, Mechanism Capital, Kronos...

Cardano Tabanlı DeFi Protokolü Ardana, 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Cardano tabanlı DeFi protokolü Ardana 10 milyon dolar yatırım aldı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkeziyetsiz DeFi protokolü Ardana, bir stratejik finansman turunda 10 milyon dolar topladı. Tura, Three Arrows Capital ve Ascensive Assets, cFund, Morningstar Ventures, Mechanism Capital, Kronos Research, FMFW, MGNR, Selini Capital, Skynet Trading ve Portico Ventures gibi isimler liderlik etti. Yeni sermaye, protokolün geliştirilmesine yardımcı olacak.

Ardana, dUSD adı bir stablecoin ve Danaswap adlı merkeziyetsiz bir borsa (DEX) geliştiriyor. dUSD ile kullanıcılar, Cardano tokenlarına karşılık kredi alabilecek. DEX ise, kullanıcıların alım satım yapmasını, dUSD mevduatlarından faiz kazanmasını ve likidite sağlamak için Ardana’nın yerel DANA tokenında ödüller kazanmasını sağlayacak. Protokol, Ocak ayından bu yana geliştiriliyor ve bu yılın dördüncü çeyreğinde başlaması planlanıyor.

Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda Cardano, Alonzo adlı önemli bir güncelleme ile akıllı sözleşmeleri ağa getirmişti. Bu gelişmenin ardından projeler, çeşitli şirketlerden fon toplama çalışmalarına başladı.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-tabanl...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden BUSD Kullanabilecek
Coinkolik
Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden BUSD Kullanabilecek

last Tuesday at 1:44 PM

·

4 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X