Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

27 views


Cardano stúpa o 30,5 %. Obchodníci ho odporúčajú kombinovať s touto kryptomenou

PR článok spoločnosti Everlodge. Cena Cardana zaznamenala masívny nákupný impulz a očakáva sa, že sa čoskoro dostane k hranici 0,50 dolára. Cena ADA by mohla ešte viac vzrásť, najmä na základe prognóz významného kryptoanalytika Aliho Martineza. Popri ňom môže Everlodge rozvíriť globálny trh s prenájmom dovolenkových nehnuteľností v hodnote 82,63 miliardy dolárov prostredníctvom zavedenia prvkov […]

Cardano stúpa o 30,5 %. Obchodníci ho odporúčajú kombinovať s touto kryptomenou
Kategorie: Sponzorované články

| 10. decembra 2023

Vývoj Cardano a Everlodge je sľubný

Vývoj Cardano a Everlodge je sľubný. Zdroj: everlodge.io

PR článok spoločnosti Everlodge. Cena Cardana zaznamenala masívny nákupný impulz a očakáva sa, že sa čoskoro dostane k hranici 0,50 dolára. Cena ADA by mohla ešte viac vzrásť, najmä na základe prognóz významného kryptoanalytika Aliho Martineza.

Popri ňom môže Everlodge rozvíriť globálny trh s prenájmom dovolenkových nehnuteľností v hodnote 82,63 miliardy dolárov prostredníctvom zavedenia prvkov založených na umelej inteligencii v spojení s technológiou blockchain. Dnes budeme analyzovať oba tieto altcoiny, aby sme zistili, ktorú kryptomenu je dnes najlepšie kúpiť.

Cardano stúpa na 0,49 dolára – je 0,75 dolára skutočne možné?

Cardano obnovilo zisky z dopytovej zóny a zaznamenalo vzorec dvojitého dna. Následne cena ADA zaznamenala prielom na grafoch a dosiahla silu s vyššími maximami uprostred čerstvého kryptomenového supercyklu.

Počas uplynulých siedmich dní cena Cardano vzrástla o 30,5 % a z najnižšieho bodu 0,379393 dolára sa dostala na maximálnu hodnotu 0,495011 dolára. Podľa významného kryptoanalytika Aliho Martineza cena v súčasnosti odráža rovnaký model, aký sa vyskytol v rokoch 2018 až 2020.

Z grafu zdieľaného analytikom je viditeľné, že ADA sa nachádza vo fáze konsolidácie vnútri spätného kanála, a zdá sa, že aktívum sa v poslednom čase pohybuje podobným spôsobom. Analytik očakáva, že koncom decembra by potenciálne mohlo dôjsť k rastu smerom k úrovni 0,75 dolára.

Everlodge predstaví umelú inteligenciu na trhu s hodnotou 82,63 mld.

Everlodge  je pripravovaný projekt, ktorý zavedie technológiu blockchain a prvky poháňané umelou inteligenciou na globálny trh s dovolenkami v hodnote 82,63 miliardy dolárov. Tradične bolo ťažké získať prístup k nehnuteľnostiam, pretože stáli milióny dolárov, čím sa stali nedostupnými pre bežných investorov.

V dôsledku toho Everlodge tento problém vyrieši zavedením čiastočného vlastníctva NFT. Namiesto nákupu nehnuteľností s počiatočným kapitálom vo výške miliónov dolárov si investori môžu kúpiť zlomky už od 100 dolárov. Hodnota každého NFT bude rásť paralelne s hodnotou reálnej nehnuteľnosti a držitelia môžu získať prístup k pasívnemu príjmu prostredníctvom prenájmu nehnuteľností.

V metadátach inteligentnej zmluvy budú uložené všetky dôležité údaje, ako napríklad list vlastníctva a údaje o vlastníctve. K dispozícii je špecializovaný nástroj umelej inteligencie, ktorý je prístupný držiteľom tokenov a ktorý bude monitorovať a skenovať všetky globálne ceny nehnuteľností na všetkých územiach.

Týmto spôsobom môže ktokoľvek získať prístup k aktuálnym snímkam konkrétneho regiónu, v ktorom môže trh s nehnuteľnosťami zažiť vzostup, a naopak, umožniť komukoľvek vysoký potenciál návratnosti investícií. V súčasnosti ELDG prechádza ponukou ICO, kde sa nachádza v 7. fáze a obchoduje sa za 0,025 dolára, čo z neho robí jeden z najlepších nových projektov DeFi.

Zhrnutie

Cardano je na ceste nielen k zotaveniu, ale v roku 2024 môže dosiahnuť nové výšky. Napriek tomu bude potrebný určitý čas a veľká aktivita, aby dosiahlo nový vrcho. Na druhej strane, Everlodge sa v súčasnosti teší veľkej aktivite a analytici očakávajú, že po jeho uvedení na trh a kótovaní na veľkej burze hodnota kryptomeny vyskočí, čím sa zaradí medzi najlepšie altcoiny na nákup.

Viac informácií o predpredaji Everlodge:

Webová stránka: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

wexopay wexopay

×

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-stupa-o...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

181 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)