Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

12/14/2022

·

131 views


Cardano Staking Artık Trust Wallet Tarafından Destekleniyor - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Trust Wallet, büyük kripto para borsalarının izinden giderek Cardano (ADA) staking’ini entegre etti. Gözetim dışı bir mobil kripto para cüzdanı olan Trust Wallet, Salı günü attığı bir tweet ile...

Cardano Staking Artık Trust Wallet Tarafından Destekleniyor - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Trust Wallet, büyük kripto para borsalarının izinden giderek Cardano (ADA) staking’ini entegre etti. Gözetim dışı bir mobil kripto para cüzdanı olan Trust Wallet, Salı günü attığı bir tweet ile artık Cardano (ADA) staking’ini desteklediğini duyurdu. Yeni staking seçeneği şu ana kadar yalnızca Android cihazlarda kullanılabiliyor. Trust Wallet, yakın gelecekte iOS cihazları için destek ekleyeceğini söylüyor.

ADA tokenini seçtikten ve uygulamalarında “Stake” düğmesine tıkladıktan sonra, kullanıcıların staking sürecini başlatmak için tercih ettikleri doğrulayıcıyı seçmeleri gerekir. Trust Wallet şu anda 70 blok zincirinde binlerce kripto para birimini yönetiyor. Cüzdan, kripto devinin ilk halka açık satın alması olan Ağustos 2018’de Binance tarafından satın alındı. Trust Wallet, geçen ay Google Chrome ve Opera’dan indirilebilen bir tarayıcı uzantısını kullanıma sundu. Cardano, Temmuz 2020’de Shelley hard fork’un piyasaya sürülmesiyle popüler ağa proof-of-stake’i getirdi.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Djed Lansman Tarihi Açıklandı - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Djed Lansman Tarihi Açıklandı - Kripto Teknik Haber

last Wednesday at 4:08 PM

·

10 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X