Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

01/25/2023

·

55 views


Cardano Stake Hizmeti Sağlayıcısı Staking Rocks, Yeni Özelliği Duyurdu

Güncelleme: 25.01.2023 - 11:00 Cardano kullanıcılarına stake hizmeti veren blockchain girişimi Staking Rocks, kullanıcılarına yeni bir özellik sunuyor. Staking Rocks geliştiricilerinin tasarladığı yeni köprü...

Cardano Stake Hizmeti Sağlayıcısı Staking Rocks, Yeni Özelliği Duyurdu

Güncelleme: 25.01.2023 - 11:00

Cardano kullanıcılarına stake hizmeti veren blockchain girişimi Staking Rocks, kullanıcılarına yeni bir özellik sunuyor. Staking Rocks geliştiricilerinin tasarladığı yeni köprü sayesinde Binance USD (BUSD) bundan böyle ADA ve BNB ağları arasında transfer edilebilecek.

Geliştiriciler yapılan duyuruda Binance borsasının stablecoini BUSD’nin artık Cardano ana ağında da aktif olduğunu vurguladı.

$BUSD has landed on #Cardano mainnet. 👌

More details very soon. https://t.co/NerAiAixqU pic.twitter.com/w1gPwSUZFL

— PHRCK | Cardano stake pool (@PHRCKpool) January 23, 2023

ADA ağında işlem görecek olan BUSD varyantı fmBUSD token geçtiğimiz gün Cardano ağında faal oldu. İki ağ arasında kullanılacak olan köprünün ismi ise fintum olarak bilinyor.

Fintum köprüsü şu anda herkese açık bir beta test sürecinden geçiyor. Geliştiriciler önümüzdeki günlerde projenin detaylı bir açıklamasını yapacak.

Staking Rocks, yeni ağ köprüsü için ekibin tam gaz çalışmaya devam ettiğini vurgulayarak kripto kullanıcılarını beta testine katılmaya davet etti. Konu hakkında Twitter’da konuşan Cardano fenomenleri ise bu girişimin ağa büyük katkıda bulunacağına inanıyor.

Ancak ADA topluluğunun bir kısmı ise köprü girişimlerine pek sıcak bakmıyor. Bunun en önemli nedeni ise geçmiş kötü tecrübelere dayanıyor. Hackerlar, blockchain endüstrisinin en büyük oyunu Axie Infinity’in Ronin köprüsünden geçtiğimiz yıl milyonlarca dolar çaldı.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-s...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi
Bitcoin Sistemi
Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi

03/08/2023

·

25 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics