Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

02/03/2024

·

145 views


Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano blockchain’i son iki ayda etkileyici bir dört milyon işlem kaydetti. İşlemlerdeki artış, gelişen ağdaki artan aktivite ve ilginin altını çiziyor. IOHK tarafından paylaşılan son verilere göre...

Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano blockchain’i son iki ayda etkileyici bir dört milyon işlem kaydetti. İşlemlerdeki artış, gelişen ağdaki artan aktivite ve ilginin altını çiziyor. IOHK tarafından paylaşılan son verilere göre Cardano ekosistemi son zamanlarda önemli bir büyüme yaşadı.

Yalnızca Aralık ve Ocak aylarında Cardano platformunda sekiz yeni proje başlatıldı ve on yedi ek proje şu anda geliştirilmekte. Bu, toplam 157 projenin başlatıldığını ve 1.320’nin de yapım aşamasında olduğunu gösteriyor.

Teknolojik ilerleme, Cardano’nun artan çekiş gücünün kritik bir itici gücüdür. Cardano’daki token politikalarının sayısı 13.109 arttı ve 480.000 yeni yerel token basıldı. Üstelik Cardano’da akıllı sözleşmelere olanak tanıyan Plutus komut dosyalarının geliştirilmesinde de önemli artışlar görüldü. Plutus V1 komut dosyaları 81 adet artarak 6.332’ye ulaşırken, Plutus V2 komut dosyaları 13.091 adet artarak 17.718’e ulaştı.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Forbes, XRP ve Cardano'yu Kripto Zombileri Olarak Niteledi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Forbes, XRP ve Cardano'yu Kripto Zombileri Olarak Niteledi - Kripto Teknik Haber

04/26/2024

·

72 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)