Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/10/2022

·

240 views


Cardano Ralli Hazırlığı mı Yapıyor? İşte Kritik Al-Sat Seviyeleri!

Cardano (ADA) fiyatı, günlerce süren yanal hareketlerden sonra, daha yüksek hareket etmek ve hızlı bir koşuyu tetiklemek istediğine dair işaretler gösteriyor.  Başarılı olursa, yatırımcılar hızlı kazançlar elde edebilirler, ancak yatırımcıların Bitcoin konusunda dikkatli olmaları gerekir, çünkü BTC’nin olası olumsuz...

Cardano Ralli Hazırlığı mı Yapıyor? İşte Kritik Al-Sat Seviyeleri!

Cardano (ADA) fiyatı, günlerce süren yanal hareketlerden sonra, daha yüksek hareket etmek ve hızlı bir koşuyu tetiklemek istediğine dair işaretler gösteriyor.  Başarılı olursa, yatırımcılar hızlı kazançlar elde edebilirler, ancak yatırımcıların Bitcoin konusunda dikkatli olmaları gerekir, çünkü BTC’nin olası olumsuz fiyat hareketi, kurulumu mahvedebilir.

Cardano fiyatı kararsız kalmaya devam ediyor

Cardano fiyatı, üçlü bir tabanın bir varyasyonu olan üçlü bir musluk kurulumu oluşturduktan sonra daha da yükseliyor. Teknik formasyonun üç belirgin salıncak alçak noktası vardır, merkezi olan birinci ve üçüncü salıncak alçak altında sapmaktadır. Üçüncü salıncak alçak genellikle ilki ile aynı seviyede oluşur. Ralli, ilk salıncak alçak salıncağının, son yeniden testinden sonra başlar. Cardano fiyatı için, ilk salıncak düşük 13 Haziran’da 0.435 dolarda kuruldu ve ADA 18 Haziran’da bunun altına saptı. Son yeniden test 30 Haziran’da olmasına rağmen, yükseliş ivmesi yeterli değildi ve bu da konsolidasyona yol açtı.

cardano

Bununla birlikte, ADA, 0,443 dolardan 0,459 dolara kadar uzanan dört saatlik bir talep bölgesi oluşturdu ve bu da uzun zamandır gecikmiş olan çalışmayı tetiklemede yardımcı oldu. İleriye dönük olarak, yatırımcılar Cardano fiyatının yüzde 15 oranında toparlanmasını ve 0.550 dolarlık engeli yeniden test etmesini, etrafında kalan likiditeyi toplamasını bekleyebilirler. Oldukça yükselişli bir durumda, ADA 0.628 dolardan bir sonraki seviyeye ulaşabilir.

Boğalar bunu başaramazsa, yüzde 12’lik bir düşüş gelebilir

İyimserlikten bağımsız olarak, 0,435 dolar destek seviyesinin altındaki dört saatlik bir mum çubuğu kapanışı, üçlü musluk kurulumunu geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, ADA’nın söz konusu seviyenin üzerinde hızlı bir şekilde iyileşmesi gerekir. Boğalar bunu başaramazsa, sonraki haftalık destek seviyesini 0,380 $ ‘da yeniden test eden yüzde 12’lik bir düşüşe neden olabilir.

cardano

Bununla birlikte, Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, zincir üstü analitik verileri, Cardano’nun ADA’sı ile son bir aydaki balina aktivitesi etrafında ilginç bir model ortaya koyuyor. Son 30 günde, ADA fiyatı şimdi yaklaşık 0,64 dolardan 0,47 dolara düştü. Bu arada, büyük balinalar da fiyat artışı beklentisinin bir işareti olabilecek şekilde ADA satışını durdurdu. Zincirdeki kripto para birimi ve sosyal metrik veri sağlayıcısı Santiment’e göre, ADA çevresindeki balina etkinliği artıyor. Veriler, son 30 gün içinde balinaların toplu olarak çantalarına 79,1 milyon dolar değerinde ADA ekledi. İlginç bir şekilde, bu birikimin 10.000 ila 100.000 ADA tutan adresler tarafından yapıldığı tespit edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-rall...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Hangi Coinler Kazandırdı? İşte Kâr Kralı Olan 9 Altcoin!
KriptoArena
Hangi Coinler Kazandırdı? İşte Kâr Kralı Olan 9 Altcoin!

10/29/2022

·

87 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X