Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

07/29/2022

·

275 views


Cardano: prebieha masívna akumulácia. Vystrelí to cenu?

Cardano sa aktuálne nachádza v hlbokej korekcii a od ATH sa trhová cena prepadla až o 83 %. Údaje však naznačujú fázu akumulácie, ktorá by mohla priniesť cenu mince do rastúceho trendu. Používatelia burzy Coinbase majú medián doby držania...

Cardano: prebieha masívna akumulácia. Vystrelí to cenu?
Cardano a fáza akumulácieCardano a fáza akumulácie. Zdroj: Shutterstock.com/AdriaVidal

Cardano sa aktuálne nachádza v hlbokej korekcii a od ATH sa trhová cena prepadla až o 83 %. Údaje však naznačujú fázu akumulácie, ktorá by mohla priniesť cenu mince do rastúceho trendu.

Používatelia burzy Coinbase majú medián doby držania Cardana viac ako 125 dní. Tento údaj je neporovnateľne vyšší v porovnaní s inými highcapovými mincami, čo vedie ku špekuláciam, že by sa to mohlo odzrkadliť na trhovej cene.

Skúsme si to porovnať. Typická doba držania ADA na Coinbase je 153 dní. Pre porovnanie, doba držania BTC je 130 dní a u ETH je to len 105 dní. Používatelia, ktorí ivestujú do Solany, dosahujú dobu 100 dní.

Čím je dlhšia priemerná doba držania mince, tým sú mince staršie a tým menej investorov je ochotných predávať. Je to typický znak akumulácie, ktorá sa vyznačuje zvýšenou dôverou dlhodobých investorov. Ďalším pozitívnym faktom je, že až 93 % obchodníkov s Cardanom kryptomenu kupuje a len 7 % predáva.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – Toto sú TOP 3 cenové hladiny, ktoré sledovať na Bitcoine

Cardano na 69 centov?

Aktuálne sa cena Cardana obchoduje na cenovej úrovni 0,52 dolárov, čo je 83 % pokles od ATH. Cena však dosahuje po prvý krát zníženú volatilitu a dlhodobú sideway štruktúru. Akumulácia by tak mohla so sebou priniesť rastúci trend s targetom 0,69 dolárov, čo je horná hranica tejto štruktúry.

Cardano a masívna akumuláciaCardano a masívna akumulácia. Zdroj: TradingView

Dosiahnutie tohto targetu by prinieslo pre investorov zisk 30 %. Z dlhodobého hľadiska bude podstatné udržať túto sideway štruktúru aby sa sformovala ako absolútne dno korekcie. Na toto tvrdenie je však priskoro, keďže cena nedosiahla ani jedno rastúce maximum.

Mohlo by ťa zaujímať – Coin Bureau: „Najnovšia aktualizácia Cardana môže mať veľmi priaznivý vplyv na token ADA“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články. Binance
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-prebieh...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kryptomagazin SK

See more
Prebieha veľká akumulácia Cardana tesne pred dôležitou udalosťou
Kryptomagazin SK
Prebieha veľká akumulácia Cardana tesne pred dôležitou udalosťou

11/21/2022

·

38 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X