Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto (TK)

07/02/2023

·

71 views


Cardano Ekosisteminin Popüler NFT Projesi, The Sandbox (SAND) ile Anlaştı

NFT projelerinden yeni entegrasyon duyuruları gelmeye devam ediyor. Son önemli duyuru, Cardano ağındaki en büyük projelerden biri olan Clay Nation’dan geldi. Projenin resmi sayfasında yapılan duyuru ile The...

Cardano Ekosisteminin Popüler NFT Projesi, The Sandbox (SAND) ile Anlaştı

NFT projelerinden yeni entegrasyon duyuruları gelmeye devam ediyor. Son önemli duyuru, Cardano ağındaki en büyük projelerden biri olan Clay Nation’dan geldi. Projenin resmi sayfasında yapılan duyuru ile The Sandbox ile entegrasyon sağlandığı duyuruldu.

Bu ortaklık ile Clay Nation, Sandbox evrenine entegrasyon sağlayan Cardano projelerinden biri oldu. Entegrasyonun, Web3 üzerinde birlikte çalışabilirliğe katkı sağlayacağı düşünülüyor.

Açıklamalara göre entegrasyon, Sandbox Game destekli bir kuruluş olan Smobler Studios aracılığıyla gerçekleşecek. Clay Nation NFT projesinin Sandbox üzerinde kullanılabilirliğine dair daha fazla açıklamanın yapılması bekleniyor:

Sandbox’a girdik! Clay Nation, Web’ün ortak çalışabilirliğini göstermek için Sandbox’a entegre olmuş ilk Cardano ekosistemi ürünü olacak. Deneyim, Smobler Studios desteğiyle sağlanacak. Daha fazlası için takipte kalın.”

The Sandbox (SAND), Ethereum üzerinde kurulu en büyük Metaverse projelerinden biri olarak biliniyor. Projenin yerel tokeni SAND Coin ise değerli Metaverse coinleri arasında yer alıyor.

Clay Nation ise Cardano ekosisteminin en bilinen NFT projesi olarak öne çıkıyor. Koleksiyonda 10 bin parça yer alırken, bu parçaların taban fiyatı 3.799 ADA yani 1.377 dolardan başlıyor.

Cardano, Ethereum ve altcoin piyasası hakkında daha fazla şey öğrenmek, son dakika gelişmelerinden haberdar olmak, fiyat tahminleri ve altcoin analizlerini anında görmek ister misiniz? Güncel gelişmelerden haberdar olmak için TwitterFacebookTelegramInstagram ve Youtube kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi: Trust Project yönergelerine uygun olarak bu makale, sektördeki uzmanların veya bireylerin görüşlerini ve bakış açılarını sunar. BeInCrypto, okuyucuya şeffaf raporlar ulaştırmaya kendini adamıştır. Ancak bu makalede ifade edilen görüşler, BeInCrypto’nun veya çalışanlarının düşüncelerini yansıtmayabilir. Okuyucular bu içeriğe dayalı karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamalı ve bir profesyonele danışmalıdır.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto (TK)

ORIGINAL SOURCE

https://tr.beincrypto.com/cardano-popule...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto (TK)

See more
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi
BeInCrypto (TK)
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi

07/14/2023

·

66 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)