Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

06/21/2022

·

195 views


Cardano popiera fámy o meškaní hard forku Vasil: „Sme už naozaj veľmi blízko“

Cardano má pred sebou jednu z najdôležitejších aktualizácii v celej histórii siete. Objavujú sa však rôzne špekulácie o ďalším zlyhaní. Ako to teda v skutočnosti je? Stihne Cardano hard fork Vasil? Viceprezident pre komunitu a ekosystém spoločnosti IOHK Tim Harrison reagoval na...

Cardano popiera fámy o meškaní hard forku Vasil: „Sme už naozaj veľmi blízko“
Cardano čaká dôležitý momentCardano čaká dôležitý momentu. Zdroj: Shutterstock, JLStock

Cardano má pred sebou jednu z najdôležitejších aktualizácii v celej histórii siete. Objavujú sa však rôzne špekulácie o ďalším zlyhaní. Ako to teda v skutočnosti je?

Stihne Cardano hard fork Vasil?

Viceprezident pre komunitu a ekosystém spoločnosti IOHK Tim Harrison reagoval na špekulácie a obavy o tom, že Cardano nestihne spustiť dlho očakávaný hard fork Vasil, ktorý je aktuálne plánovaný na koniec júna.

S blížiacou sa aktualizáciou sa množia správy o ďalšom zlyhaní siete Cardano. Údajne vývojári bojujú so závažnými problémami. Tento proces by plánovanú aktualizáciu posunul až na august. Predstavitelia spoločnosti IOHK však tieto fámy nepotvrdili. Podľa nich všetko prebieha podľa plánu.

As per mid month, we’re very close now but ultimately need to assess readiness of Dapps, exchanges, SPOs etc. We’ll have an update for everyone Monday

— Tim Harrison (@timbharrison) June 18, 2022

Prečítaj si tiež: Ako dlho môžu trvať obdobia poklesov na trhu s kryptomenami?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Podľa najnovších informácií musia prevádzkovatelia stake poolov prejsť na najnovšiu aktualizáciu. Iba vtedy bude hard fork Vasil úspešný. Sú pred nami už len dva týždne, a preto sa tento proces stáva menej a menej pravdepodobným.

👍Today we’re delighted to report we’ve successfully delivered a new Node release for #Vasil with the first release of our new CLI, inc. new #Plutus capabilities. Alongside we continue to address the remaining issues we’ve caught in our extensive ongoing testing program.
6/n 🧵

— Input Output (@InputOutputHK) June 7, 2022

Naposledy bola komunita Cardana informovaná ešte 7. júna. Práca na najnovšej aktualizácii v tom období nenaznačovala žiadne pochybenie či problémy. Vasil patrí svojím rozsahom jednoznačne k najočakávanejším aktualizáciám tohto roka. Cardano má prejsť výrazným zlepšením výkonu a rýchlosti siete.

Čítaj ďalej: Kiyosaki: „Krach je najlepší čas na zbohatnutie.“ Kedy chce nakupovať Bitcoin?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články. Binance
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-popiera...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kryptomagazin SK

See more
Toto je najviac podhodnotená kryptomena z TOP 10
Kryptomagazin SK
Toto je najviac podhodnotená kryptomena z TOP 10

11/21/2022

·

83 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X