Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

05/06/2024

·

102 views


Cardano Önemli Bir Dönüm Noktasında 90 Milyon İşleme Ulaştı - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano (ADA), ağında 90 milyonluk şaşırtıcı bir işlem kaydederek önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu başarı, oyunun kurallarını değiştiren yükseltmeleri uygulamaya hazırlanan Cardano için çok...

Cardano Önemli Bir Dönüm Noktasında 90 Milyon İşleme Ulaştı - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano (ADA), ağında 90 milyonluk şaşırtıcı bir işlem kaydederek önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu başarı, oyunun kurallarını değiştiren yükseltmeleri uygulamaya hazırlanan Cardano için çok önemli bir zamanda geldi.

Blockchain gelişimine yönelik sağlam ve araştırma odaklı yaklaşımıyla sıklıkla övülen Cardano, kuruluşundan bu yana kripto para birimi topluluğu içinde istikrarlı bir şekilde ilgi kazandı.

90 milyon işlemin başarısı, Cardano’nun artan benimsenmesinin ve faydasının bir kanıtı olarak hizmet ediyor ve onun çok çeşitli kullanım durumlarını ve işlem türlerini destekleme yeteneğini vurguluyor.

Cardano erişim alanını ve yeteneklerini genişletmeye devam ederken, bu dönüm noktasının zamanlaması özellikle önemli; yeni yenilik ve işlevsellik seviyelerinin kilidini açmayı vaat eden ağ yükseltmelerinin yakında piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geliyor.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano (ADA) Yeniden İlk 10 Arasında - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano (ADA) Yeniden İlk 10 Arasında - Kripto Teknik Haber

05/29/2024

·

112 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)