Cardano ogłosi “grube” partnerstwa podczas Cardano Summit

1 month ago    122 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

W miniony weekend Cardano (ADA) zakończyło aktualizację Alonzo, a wraz z nią wprowadzono funkcjonalność smart kontraktów. Platforma posiada teraz podobne możliwości do tych, które posiada Ethereum i jego konkurencyjne sieci.

Sceptycy wątpili, że smart kontrakty zostaną uruchomione na czas lub nawet w ogóle, ale okazało się, że nie mieli racji. Teraz, dzięki swoim nowo zintegrowanym możliwościom, projekt zyskuje sporo uwagi z różnych stron barykady.

W związku z tym Sidney Vollmer, dyrektor ds. marki i komunikacji w Fundacji Cardano, poinformował społeczność o zapowiadających się partnerstwach:

Nie chcę się chwalić ani nic, ale…

niektóre z partnerstw, które ogłosimy na #CardanoSummit, rozwalą ludziom głowy. Naprawdę wdzięczni za szanse, które my na @CardanoStiftunghave mamy, aby zmienić świat na lepsze i dobrze się razem bawić.

Bądź na bieżąco.

Don’t really want to brag or anything but…

some of the partnerships we’re announcing at the #CardanoSummit will blow people’s mind.

Really grateful for the chances we at @CardanoStiftung have to change the world for the better, and have fun together.

Tune in. pic.twitter.com/rkNDky49cw

— Sidney Vollmer (@SidneyVollmer) September 14, 2021

Warto zauważyć, że Cardano Summit jest corocznym wydarzeniem, które informuje społeczność Cardano, inwestorów i inne osoby zaangażowane w ekosystem o aktualizacjach.Nadchodzące wydarzenie może być największym z dotychczasowych.

Wielkie partnerstwa Cardano po aktualizacji Alonzo

Nie ma żadnych oficjalnych oświadczeń na temat tego, jakie są plany Cardano. Sieć podtrzymuje swoją reputację nie podawania niepotwierdzonych informacji ani nie ogłaszania nowości przed datą ich wydania. Szczegóły dotyczące tych partnerstw zostaną wkrótce ujawnione podczas Cardano Summit. Będzie on połączeniem wydarzeń na żywo i wirtualnych, które odbędą się w dniach 25-26 września. Obecnie można się już rejestrować do udziału. Póki co nie ma jednak żadnych sugestii, kim mogą być nowi partnerzy, ani listy prelegentów na to wydarzenie.

W międzyczasie, w sieci nadal budują się zdecentralizowane aplikacje (DApps). Według cardanocrowd.com dostępnych jest już około 60 DAppów. Wśród nich są Space Budz NFTs, portfel Nami, gry i inne. Wszystkie one należą do różnych kategorii, w tym crowdfundingu, zarządzania, ubezpieczeń i wielu innych.

Dzięki przyszłym partnerstwom, platforma może nawet zdobyć więcej przychylności niż Ethereum. Blockchain jest pod wieloma względami “lepszy niż Ethereum”. Cardano ma wyższą skalowalność, technologię i niższe opłaty transakcyjne. Wykorzystuje również przyjazny dla środowiska proof-of-stake zamiast proof-of-work i posiada funkcje podwójnej warstwy, dzielenia obliczeń i rachunkowości.

Założyciel Cardano, Charles Hoskinson, który jest również współzałożycielem Ethereum, podkreślił jednak, że w ekosystemie jest miejsce na koegzystencję. Każda sieć może mieć unikalne cechy, które wyróżniają ją spośród innych.

Realistyczne oczekiwania

Niemniej jednak Tim Harrison, dyrektor ds. marketingu w Input Output Global (IOG) uznał, że konieczne jest zarządzanie oczekiwaniami w ADA. W swoim wpisie na blogu napisał, że może minąć trochę czasu, zanim ekosystem będzie mógł pochwalić się ogromnym rozwojem. Może to nawet potrwać długo, zanim pojawi się znacząca trakcja użytkowników.

Użytkownicy Cardano mogą spodziewać się rozbudowanego ekosystemu DAppów gotowych do użycia przez konsumentów, dostępnych natychmiast po aktualizacji. Oczekiwania muszą być tutaj kontrolowane.

Nawet Ethereum, jak zauważa Harrison, potrzebowało dwóch lat od uruchomienia, zanim pojawił się na nim pierwszy hitowy DAppCryptoKitties. Dlatego też, pomimo entuzjazmu Vollmera, Cardano ma jeszcze długą drogę do przebycia.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Beincrypto - PL

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem