Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

09/05/2022

·

277 views


Cardano od začiatku mesiaca rastie, kapitalizácia stúpla o dve miliardy! Kam až môže pokračovať rast?

Cardano za posledný týždeň prudko rástlo a dokázalo predbehnúť aj token XRP v trhovej kapitalizácii. Dostalo sa tak na 7. priečku v tomto rebríčku. Rast mohol byť podporený pozitívnymi správami, ktoré súvisia s aktualizáciou Vasil, o ktorej dátume sme...

Cardano od začiatku mesiaca rastie, kapitalizácia stúpla o dve miliardy! Kam až môže pokračovať rast?
Cardano narástlo o 20 %Cardano narástlo o 20 %. Zdroj: Shutterstock.com/AdriaVidal

Cardano za posledný týždeň prudko rástlo a dokázalo predbehnúť aj token XRP v trhovej kapitalizácii. Dostalo sa tak na 7. priečku v tomto rebríčku. Rast mohol byť podporený pozitívnymi správami, ktoré súvisia s aktualizáciou Vasil, o ktorej dátume sme vás informovali v tomto článku. Aktivita v sieti je taktiež dôkazom, že investori majú zvýšený záujem o token ADA.

Cardano narástlo o 20 % za jediný týždeň

Trhová cena sa v čase písania článku pohybovala na hladine 0,49 dolárov. Za jediný týždeň sa cene podarilo dosiahnuť 20 % rast a vytvoriť maximum na cene 0,51 dolárov. Od tohto maxima však cena spadla už o vyše 3 % a pravdepodobne z krátkodobého hľadiska môžeme očakávať korekciu na point of control, ktorý je na 0,46 dolárov.

Cardano narástlo o 20%Cardano narástlo o 20%. Zdroj: TradingView

Zdá sa, že krátkodobý rastúci trend je odrazom zvýšeného dopytu investorov, čo súvisí aj s fundamentálnymi správami. Nedávno bol kryptomenový svet informovaný, že hard fork Vasil sa uskutoční 22. septembra. Od tohto updatu sa očakáva zlepšenie škálovateľnosti, zníženie ceny poplatkov a vylepšenie kódovacieho jazyka Plutus, ktorý slúži na inteligentné kontrakty.

Súčasný pokles môže súvisieť s poklesom Bitcoinu a s tým, že nakupujúci sa vyčerpali doterajším rastom, a preto môžeme očakávať miernu korekciu. Najbližšie dni tak pravdepodobne rastúci trend nebude pokračovať a mnohí nakupujúci, ktorí boli v poslednom týždni v zisku, vystupujú zo svojich pozícií.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať: Cardano prekonalo Bitcoin v prestížnom globálnom rebríčku

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články. Binance
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-od-zaci...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kryptomagazin SK

See more
Cardano naberá na sile, tieto faktory naznačujú rast na 1 dolár!
Kryptomagazin SK
Cardano naberá na sile, tieto faktory naznačujú rast na 1 dolár!

last Saturday at 1:05 PM

·

22 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X