CardanoCardano

DefiLlama’ya göre Cardano ağı, Minswap DEX’in piyasaya sürülmesinin ve ağda artan sayıda merkezi olmayan ürünün piyasaya sürülmesinin ardından kilitlenen toplam değerde (TVL) hızlı bir artış gördü. Stake edilen yönetişim tokenleri TVL değerlendirmesine dahil edildiğinde, Cardano’nun TVL’si çok daha büyüdü. Cardano ağında kilitli toplam değer, basın zamanında yaklaşık 199.74 milyon dolardan 253.42 milyon dolara hızlı bir artış gördü. Ağın akıllı sözleşmesinde kilitli olan fonların toplam değerindeki artış, 1 Mart ile 9 Mart arasında, fonların değerinin mevcut 253 milyon dolarlık ATH’ye ulaştığı gözlendi.

Ağdaki fonların çoğu, şu anda 115 milyon dolar kilitli olan SundaeSwap merkezi olmayan platformunda yoğunlaştı. MuesliSwap merkezi olmayan finans platformu 12.54 milyon dolar kilitli ikinci sırayı aldı. Geçen ay, MuesliSwap %247 artış kaydetti.

binance

Juicy TVL Inside #Cardano

Top players:@SundaeSwap @MELD_labs @MinswapDEX @MuesliSwapTeam @VyFiOfficial @adax_pro #ADA $ADA #CardanoADA #CardanoNFT pic.twitter.com/AOBbsnQurA

— Cardians (@Cardians_) March 10, 2022


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!