Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

06/09/2022

·

299 views


Cardano’nun Fiyatı Önümüzdeki Haftalarda %30 Harekete Geçmeye Hazır!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. ADA’nın fiyatı son 24 saatte %1,85 arttı. Cardano’nun haftalık fiyat hareketi de yeşil renkte. Önümüzdeki... Daha fazla okumak için Cardano’nun Fiyatı Önümüzdeki Haftalarda %30 Harekete Geçmeye Hazır! ziyaret edebilirsiniz.

Cardano’nun Fiyatı Önümüzdeki Haftalarda %30 Harekete Geçmeye Hazır!

cardanoCardano'nun Fiyatı Önümüzdeki Haftalarda %30 Harekete Geçmeye Hazır! 3
  • ADA’nın fiyatı son 24 saatte %1,85 arttı.
  • Cardano’nun haftalık fiyat hareketi de yeşil renkte.
  • Önümüzdeki haftalarda Cardano’nun %30’luk bir hamle yapmaya çalıştığını görebiliriz.

Tarihsel olarak, Hard fork olayları sırasında Cardano’nun (ADA) fiyatının yükseliş rallisine dönüştüğünü gördük. Vasil Sert Çatal köşeyi dönünce, ADA %30’luk bir hamleye hazırlanıyor olabilir.

Mevcut durumda, Cardano (ADA), CoinMarketCap‘in en büyük kripto projeleri listesinde 22.05 milyar dolarlık piyasa değeriyle 6. sırada yer alıyor. Bu, ADA‘yı 47.18 milyar dolarlık piyasa değeriyle Binance Coin’in (BNB) altında ve 19.38 milyar dolarlık piyasa değeriyle Ripple’ın (XRP) üstünde yer alıyor.

24 saatlik performansa bakıldığında, ADA son 24 saatte %1,85 arttı. Bu, fiyatını 0,6511 $’a çıkarır. ADA’nın fiyatı da son yedi gün içinde %13,37 arttı. Bu, onu geçen hafta CoinMarketCap‘in ilk 10 listesinde çift haneli kazançlar kaydeden tek kripto para yapıyor.

Cardano‘nun haftalık fiyat performansının ana nedeni, Vasil Hard Fork olarak adlandırılan bir sonraki büyük hard fork etkinliğinin oluşmasıdır. Tarihsel olarak, hard fork olayları ADA pompasının fiyatını gördü ve bu sefer de farklı olmayacak gibi görünüyor.

coinprojesi.com dfdfd 1024x548 1Cardano'nun Fiyatı Önümüzdeki Haftalarda %30 Harekete Geçmeye Hazır! 4

ADA‘nın haftalık grafiği, fiyatının geçen hafta olumlu bir hafta kaydettiğini ve bu haftayı da olumlu bir şekilde kapatma yolunda görünüyor. ADA fiyatı 9 MA çizgisinin üzerine çıkarsa, bir sonraki hedef şu anda 0,8532 $ olan 20 MA çizgisi olacaktır. Bu %30’dan fazla bir hamle olacak.

İyimser bir yükseliş göstergesi, RSI SMA çizgisine göre mevcut RSI pozisyonudur. RSI çizgisi, haftalık grafikte RSI SMA çizgisinin hemen üzerinde geçti ve hala pozitif eğimli. Bu, ADA‘nın haftalık grafikte bir yükseliş hareketi için öncelikli olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 133

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/cardanonun-fiyat...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coin Projesi

See more
Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!
Coin Projesi
Efsanevi Tüccar Peter Brandt’e Göre Cardano (ADA) Büyük Ayı Formasyonu Oluşturuyor!

10/11/2022

·

63 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X