Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

10/16/2021

·

543 views


Cardano’nun Değer Kaybı Yaşaması Muhtemel Mi?

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Cardano sadece geç değer kaybediyor. Bu alt birimin diğer büyük kapaklı madeni paraların yanında nadiren toplandığı... Daha fazla okumak için Cardano’nun Değer Kaybı Yaşaması Muhtemel Mi? ziyaret edebilirsiniz.

Cardano’nun Değer Kaybı Yaşaması Muhtemel Mi?
coinprojesi.com cardano ada yeni anlasmalar ile karsimizdaCardano'nun Değer Kaybı Yaşaması Muhtemel Mi? 5

Cardano sadece geç değer kaybediyor. Bu alt birimin diğer büyük kapaklı madeni paraların yanında nadiren toplandığı bilinen bir gerçektir. Bitcoin ve Ethereum ile tarihi çok yüksek olmayan korelasyonu, alt birimin kendisini daha geniş pazar trendlerin’den bir şekilde ayırdığı’nın bir kanıtıdır.

Cardano’ya 1 Dolar Değerlendirmesi!

Günlük ve haftalık zaman dilimlerinde %5 ve %6,2 değer kaybettikten sonra, ikinci en büyük altcoin, yazının yazıldığı sırada 2,1 dolardan işlem görüyordu. Peki, tüm bu Alonzo yutturmacalarından sonra, Cardano’nun fiyatı 1 dolar aralığının altına düşmeye mahkum mu?

Olasılıkları değerlendirmek!

Alt’ın zincir üstü verileri’nin durumu, son zamanlarda oldukça cesaret kırıcıydı. Yeni başlayanlar için Cardano blok zinciri’ndeki işlem sayısı son zamanlarda düşüyor. CardanoScan verilerine göre, bu metriğin okuması 29 Eylül 2021’den bu yana neredeyse yarı yarıya azaldı (120 binden 66 bine).

coinprojesi.com screenshot 1943 07 20 at 4.12.14 pm Kaynak: CardanoScan.io

Piyasa katılımcıları’nın azalan ilgisi, ayrıca aktif adreslerdeki düşüş ve ortalama transfer değeri ile de gösterilebilir. Bir alt ağ üzerinde etkileşim adresleri’nin sayısı ADA piyasa katılımcıları’nın inaktif / kış uykusuna durumunu altını çizmektedir.

Oldukça benzer şekilde, ortalama transfer değeri’nin durumu, katılımcılar arasında el değiştiren ADA jetonları’nın miktarın’daki düşüşü tespit eder.

İşleri daha da kötüleştirmek için, bir zamanlar Cardano’nun en güçlü takımı olan geliştirme faaliyeti de zor durumdaydı. Aslında, ekteki Santiment tablosuna göre, bu kadar düşük seviyeler en son geçen yıl Aralık ayında gözlendi.

coinprojesi.com ada dev 1536x520 1 Kaynak: Santiment

Peki, fiyat düşüşü olası mı?

Fiyat grafiğinde Cardano, Eylül ayının son birkaç gününden beri simetrik bir üçgen içinde işlem görüyor. Bu model, tipik olarak, fiyat yükselmeden veya düşmeden önce bir konsolidasyon dönemini gösterir.

Alt trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir düşüş trendinin başlangıcını işaret ederken, üst trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcını işaret edecektir.

Şimdi, aşağıda ekli çizelgeye göre, ADA’nın fiyatı şu anda üçgenin alt trend çizgisinin yakınında geziniyor. Bu nedenle, ayılar hakimiyet kurmaya devam ederse, yukarıda belirtilen destek kaybedilecek ve düşüş duyguları güçlenecektir.

coinprojesi.com adausdt ADA/USDT || Kaynak: TradingView

Ek olarak, ADA üç günden fazla süredir hareketli ortalamasının oldukça altında işlem görüyor ve bu sağlıklı bir işaret değil. Boğalar resme yeniden giremezse, ADA’nın fiyatı 1,95 dolara ve daha da 1,60 dolara düşebilir. Bununla birlikte, 1 $ aralığının bu yıl Mart ayından bu yana Cardano için güçlü bir destek seviyesi olarak hareket ettiği belirtilmelidir.

Bu nedenle, ADA’nın bu seviyenin altına düşme olasılığı şu anda oldukça düşük.

Aksine, yukarıda bahsedilen metriklerin durumu iyileşmeye başlarsa, boğalar kontrolü yeniden kazanmayı başarır ve yeterli satın alma baskısı yaratırsa, ADA’nın fiyatının üçgenin üst direnç çizgisinin üzerine çıkması beklenebilir.

Böyle bir durumda, ADA‘nın fiyatı 2.80$’a tırmanmadan önce 2.47$’a ulaşabilecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 255

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/cardanonun-deger...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

254 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X