Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/10/2021

·

443 views


Cardano’nun DeFi Merkezi, Şimdiden 11,5 Milyon Dolar Topladı! Borsa Listelemeleri Yakında!

Yakın zamanda Alonzo güncellemesiyle akıllı sözleşmeler için tam uyumlu hale gelmeye çalışan Cardano (ADA) bazı sorunlarla boğuşsa da ekosistemini büyütüyor. Geliştiricilere sunulan imkanların zayıflığı ve ağla ilgili bazı eksiklikleri çözmeyi vaat eden Cardano (ADA) blockchain’inde öncü bir DeFi projesi...

Cardano’nun DeFi Merkezi, Şimdiden 11,5 Milyon Dolar Topladı! Borsa Listelemeleri Yakında!

Yakın zamanda Alonzo güncellemesiyle akıllı sözleşmeler için tam uyumlu hale gelmeye çalışan Cardano (ADA) bazı sorunlarla boğuşsa da ekosistemini büyütüyor. Geliştiricilere sunulan imkanların zayıflığı ve ağla ilgili bazı eksiklikleri çözmeyi vaat eden Cardano (ADA) blockchain’inde öncü bir DeFi projesi başlatıldı. İki ayrı token satış süreci tamamlayan ARDANA (DANA) bunlardan 1,5 milyon dolar topladı.

Ardana (DANA)

Yeni merkezi olmayan finans protokolü ve stablecoin basım aracı Ardana (DANA), temel yerel yönetişim tokeni DANA için ön satış kampanyasını tamamladı. Ardana, Tokensoft ve OccamRazer’da token satışları yaptı ve buradan 1,5 milyon dolar topladı. Ardana ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, Tokensoft ve OccamRazer üzerinde iki aşamalı ilk merkezi olmayan değişim teklifi (IDO) başarıyla tamamlandı.

İki platformda bireysel yatırımcılardan 1,5 milyon dolar toplandı. İlk IDO, 28 Ekim tarihinde Tokensoft platformunda yapılmıştı. Her bir yatırımcı maksimum 500 dolar değerinde token alabildi ve her bir DANA token için 0,6 dolar fiyat belirlendi. Token satışının ikinci turu, Occam.Fi tarafından OccamRazer platformunda düzenlendi. Toplamda, DANA’nın ikinci IDO’suna katılanlar, ürünü 500.000$’lık yatırımla desteklediler.

Ardana (DANA) Ekibi Durumdan Memnun

Henüz borsalarda listelenmeyen token sınırlı ön satış süreçlerini gayet başarılı biçimde tamamladı. Erken dönem yatırımcılar 0,6 dolardan aldıkları tokenleri satmak için borsa listelemelerini bekliyor. Önümüzdeki haftalarda Ardana (DANA) için 10x yaptı tarzında haberlere şahit olabiliriz.

Ardana’nın CEO’su ve kurucusu olan Ryan Matovu, yeni fonların önünü açan fırsatlardan gayet memnun görünüyor.

Occam ile yaptığımız ön satış turu gayet başarılı şekilde tamamlandı. Occam kesinlikle Cardano projeleri için başarılı bir launcpad ve önümüzdeki haftalarda yapacağımız token lansmanımıza onlarla hazırlanıyoruz. Daha fazla başarı elde etmeyi umuyoruz”.

Daha önce, Ardana (DANA), kurumsal yatırımcılardan 10 milyon dolar toplamıştı. Özel satışta cFund, Three Arrows Capital, Ascentive Assets, DeFi Capital, Morningstar Ventures, Mechanism Capital, Kronos Research, FMFW.io ve MGNR yer aldı.

Ardana (DANA), Cardano (ADA) blockchain’inde sorunsuz bir stablecoin altyapısı oluşturmayı hedefliyor. Kullanıcılar teminat olarak Cardano’nun yerel tokeni ADA’yı kullanarak dUSD stablecoini basabilecek. ARDANA diğer akıllı sözleşme platformlarıyla da uyumlu çalışmayı hedefliyor. Ayrıca, Cardano (ADA) ekosistemine giden ilk fiat rampalarından birini oluşturmak için COTI Network ile ortaklık kurdu.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardanonun-defi-me...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
İlk 20’deki Bu Altcoinin Fiyatı Uçabilir! Github'da Tahta Oturdu! › CoinTürk
CoinTürk
İlk 20’deki Bu Altcoinin Fiyatı Uçabilir! Github'da Tahta Oturdu! › CoinTürk

last Sunday at 3:30 PM

·

4 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X