Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/11/2022

·

260 views


Cardano NFT Pazarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor!

NFT marketleri, sektörde dalga yaratan yeni bir oyuncu için hazırlanıyor. Gelişen bir Cardano NFT pazarı olan EGO.com, henüz birkaç haftalık olmasına rağmen, sanatta bir “Dijital Rönesans”ı kolaylaştırma vaadi için şimdiden büyük perakende ve kurumsal yatırımcıların başını döndürmeye başladı. Analistler,...

Cardano NFT Pazarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor!

Okuma Süresi: 2 Dakika

NFT marketleri, sektörde dalga yaratan yeni bir oyuncu için hazırlanıyor. Gelişen bir Cardano NFT pazarı olan EGO.com, henüz birkaç haftalık olmasına rağmen, sanatta bir “Dijital Rönesans”ı kolaylaştırma vaadi için şimdiden büyük perakende ve kurumsal yatırımcıların başını döndürmeye başladı. Analistler, bu “kripto mücevherinin” gelişmelerini yakından izliyorlar.

Dijital Rönesans!

Sanatçılar ve koleksiyoncular için kendi kendini tanımlayan merkezi olmayan bir yaratıcı alan olan EGO.com, ikonik adı ve yenilikçi pazarlama stratejileriyle sektörde kendini farklılaştıracak gibi görünüyor.

Proje, modern sanatta “Dijital Rönesansı” kolaylaştırma vaadi ile Cardano NFT’leri için pazarda zaten kilit bir oyuncu olarak kendini kanıtladı.

Ön Hazırlıklar Başladı

Şimdi, topluluğundan alınan geri bildirimleri dikkate aldıktan sonra, radikal olarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tasarlanmış, daha profesyonel ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile çevrimiçi platformunun bir ön incelemesini yayınladı.

Proje, hem yatırımcılardan hem de NFT alanındaki diğer projelerden büyük ilgi gördü. Proje henüz birkaç haftalık olmasına rağmen, 25’ten fazla proje NFT’lerini EGO.com’da barındırmak konusunda adım attı.

EGO.com şu anda 15 Haziran’a kadar özel bir satış yapma sürecinde olup, özel yatırımcıları katılmaya davet etmekte.

EGO.com, Cardano tabanlı bir borsa olan ADAX’ta halka açık satış haklarını güvence altına aldıktan sonra, 16 Haziran’da 0,16 dolar olarak belirlenmiş bir başlangıç ​​fiyatı ile herkesin katılımı için kapıları resmi olarak açacak.

Özel satış verilerine dayanan erken tahminler, token fiyatında erken bir satış sonrası “yükseliş” beklentisiyle ilk turda aşırı satış olasılığının yüksek olduğuna işaret ediyor.

Ekipte Kimler Var?

Pek çok analist, başarının hızlı temposunu, EGO.com’un NFT dünyasının yanı sıra finans, pazarlama ve ticari operasyonlar alanlarında yılların deneyimine sahip deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturmasına bağlıyor.

CEO olarak Reuben Godfrey ve NFT alanındaki önemli uzmanlığı, CSO ve pazarlama gurusu olarak Fabien Arneodo ve CTO olarak Andrej Benc ile – projenin C sınıfı yönetimi, EGO.com’un NFT alanına getirdiği yüksek düzeyde deneyimi zaten yansıtıyor.

İş operasyonları ayrıca Pazarlama Danışmanı olarak Patrik Lööf, Satış Müdürü olarak Mindaugas Stelmokas ve Miami’de NFT’lerin kralı olarak adlandırılan ve iş geliştirmeden sorumlu Edward W. Mandel tarafından desteklenmekte. Genel olarak, bireysel ekip üyelerinin özverisi, nispeten kısa proje süresi içinde hali hazırda gördüğümüz sayısız başarı ile açıkça gösterilmiş durumda.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-nft-pazari...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

last Monday at 11:29 AM

·

54 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X