Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

10/29/2022

·

298 views


Cardano Mucidi: Bu 2 Altcoin Twitter’ın Parçası Olmalı!

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, yakın tarihli bir tweet’te, 2 altcoin projesinin Twitter’da kullanılması gerektiğini söyledi. Hoskinson, Twitter’ın  Dogecoin’i bir Cardano yan zinciri olarak entegre etmesi gerektiğini açıkladı. İşte ayrıntılar… Cardano CEO’su bu 2 altcoin projesinin Twitter’da bulunması gerektiğini açıkladı Cardano...

Cardano Mucidi: Bu 2 Altcoin Twitter’ın Parçası Olmalı!

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, yakın tarihli bir tweet’te, 2 altcoin projesinin Twitter’da kullanılması gerektiğini söyledi. Hoskinson, Twitter’ın  Dogecoin’i bir Cardano yan zinciri olarak entegre etmesi gerektiğini açıkladı. İşte ayrıntılar…

Cardano CEO’su bu 2 altcoin projesinin Twitter’da bulunması gerektiğini açıkladı

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, yakın tarihli bir tweet’te, Twitter’ın  Dogecoin’i bir Cardano yan zinciri olarak entegre etmesi gerektiğini söyledi. Hoskinson, entegreyi ücretsiz olarak yapmaya istekli olduğunu iddia ediyor ve akıllı sözleşmeler ekleyebileceğini de sözlerine ekliyor. Cardano’nun kurucusu, lider meme coin Dogecoin (DOGE)’nin platformla bir şekilde birleşeceği konusunun gerçek bir olasılık olduğuna inanıyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Milyarder iş adamı ve Tesla CEO’su Elon Musk, de sosyal medya platformu Twitter’ı 27 Ekim tarihinde satın aldı. Dogecoin’in fiyatı, Musk’ın Twitter’ı satın alacağının açıklanmasının ardından, bu haftanın başlarında önemli bir ralli gördü.

Should be a cardano sidechain. I'd do the migration for free. Hell I'd even add smart contracts

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 28, 2022

Bununla birlikte, köpek temalı altcoin, son 24 saat içinde sadece yüzde 2.2 oranında mütevazı bir artış gösterdi. Musk, defalarca tanıttığı meme kripto para biriminin, devralması durumunda Twitter’ın bir parçası olacağını defalarca ima etmişti. Ancak, meme altcoib için henüz somut bir plan yapmadı. Dogecoin topluluğu satın almayı kutlarken, birçok uzman Musk’ın Twitter sahipliğinin yanlış bilgi yaymayı kolaylaştıracağına ve ılımlı ılımlılık politikaları nedeniyle popüler sosyal medya platformunda nefret söylemi olan marjinal insan gruplarını hedef alacağına inanıyor. Tesla CEO’su, kışkırtıcı tweet’ler attığı ve aşırılık yanlılarını güçlendirdiği için defalarca eleştirildi.

Kripto topluluğunun Cardano’ya karşı genel duyarlılığı olumsu

Başlangıçta gecikmiş yazılım güncellemeleriyle suçlanan altcoin Cardano, şimdi geliştirme faaliyetlerinde sürekli olarak büyük adımlar atıyor. Cardano’nun Katman 2 çözümü olan Vasil hardfork’un başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra Hydra yeni bir güncellemeye tanık oldu. Ekim ayında, Hydra üzerinde çalışan ekip, hataları düzelten ve kullanıcı arayüzünü güncelleyen bir yükseltme yayınladı. Sonuç olarak, aşağıdaki resimden de görülebileceği gibi, Cardano’nun geliştirme faaliyeti geçen hafta boyunca muazzam bir şekilde büyüdü. Bu, daha fazla güncelleme ve yükseltmenin beklenebileceği gerçeğine işaret ediyor.

cardano

Ayrıca, Cardano ağındaki günlük aktif adreslerin sayısı da arttı. Geçen hafta istikrarlı bir şekilde arttı ve basın zamanında 67.000 olarak gerçekleşti. Ancak, hızı son yedi günde azaldı. Böylece, ADA’nın farklı adresler arasında taşınma sıklığının azaldığını gösteriyordu. Aslında, Cardano’nun hacmi de son birkaç gün içinde bir darbe aldı. Hacim, şuan 1,5 milyardan 604 milyona indi. Aynı süre zarfında, Cardano’nun ağırlıklı duyarlılığı azaldı. Açıkçası, kripto topluluğunun Cardano’ya karşı genel duyarlılığı olumsuzdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-muci...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from KriptoArena

See more
İşte Geçtiğimiz Haftanın En Popüler Altcoin Projeleri!
KriptoArena
İşte Geçtiğimiz Haftanın En Popüler Altcoin Projeleri!

07/22/2023

·

156 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)