Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

12/11/2022

·

159 views


Cardano môže v roku 2023 konečne naplniť svoj potenciál, tu sú základné dôvody

Cardano. Zdroj: Shutterstock.com/Dennis Diatel Ekosystém Cardano je považovaný za jeden z najperspektívnejších projektov do budúcnosti. Vyhliadky pre tento blockchain a natívny token ADA sú tak veľmi...

Cardano môže v roku 2023 konečne naplniť svoj potenciál, tu sú základné dôvody
Cardano
Cardano. Zdroj: Shutterstock.com/Dennis Diatel

Ekosystém Cardano je považovaný za jeden z najperspektívnejších projektov do budúcnosti. Vyhliadky pre tento blockchain a natívny token ADA sú tak veľmi pozitívne. Nadchádzajúci rok 2023 by mal byť prelomovým. Aké sú však dôvody?

Cardano a rok 2023

Vyhliadky na blížiaci sa rok 2023 sú pre Cardano veľmi pozitívne. V tomto znení sa vyjadril ambasádor siete so pseudonymom „ADA Whale“, ktorý na Twitteri prezradil, že sa budúci rok dočkáme naplnenia potenciálu tejto kryptomeny. Ekosystém Cardano podľa jeho slov nielenže predbehne konkurenciu, ale ujde jej na míle ďaleko.

Skutočný šok pre systém nastane, keď si všetci uvedomia, že pre mnohých je príťažlivejšie pridať sa ku globálnemu digitálnemu ľudovému hnutiu, ktoré chce zlepšiť svet, vládne si samo a má k dispozícii plne nabitú pokladnicu, ako napríklad stať sa bankárom,“ uviedol používateľ ADA Whale.

2023 is going to be the year of governance for Cardano. That’s interesting because in 2020-22 we were mostly playing catch up to other chains in areas like DeFi, therefore by definition letting them set the narrative and dancing to their tune. The tables will turn…

— ADA whale (@cardano_whale) December 7, 2022

Prečítaj si tiež: Prekvapivá kritika! Michael Saylor je za zákaz väčšiny kryptomien

Používateľ so pseudonymom ADA Whale nie je jediným členom komunity, ktorý v roku 2023 očakáva zlom. Pred nedávnom sa nechal počuť aj generálny riaditeľ spoločnosti IOG Charles Hoskinson, ktorý uviedol, že po ére s názvom Voltaire nastane obdobie, ktoré naučí všetkých hráčov v kryptomenovom odvetví pracovať s decentralizovaným riadením. Voltairová éra prinesie do siete Cardano autonómny hlasovací systém a pokladnicu. Tieto dva faktory zabezpečia úplnú decentralizáciu siete.

The Age of Voltaire will soon be upon us https://t.co/ddkZd0oMzO

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 14, 2022

Posledný blogový príspevok spoločnosti IOG naznačil, že sa vývojári aktuálne podieľajú na testovaní funkčnosti pokladničných mechanizmov v rámci projektu Catalyst. Ide o projekt, ktorého cieľom je vytvorenie demokratickej kultúry v rámci celého ekosystému.

Ide o kľúčový aspekt, ktorý prakticky vylúči spoločnosti Cardano Foundation, IOG a Emurgo z riadiacej pozície. Od tohto momentu bude celá sieť fungovať na základe rozhodnutí komunity. Ak sa tieto plány naplnia, Cardano môže v roku 2023 dosiahnuť obdivuhodné výsledky.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-moze-v-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kryptomagazin SK

See more
Majitelia cardana pozor: Sieť čaká masívny update
Kryptomagazin SK
Majitelia cardana pozor: Sieť čaká masívny update

02/26/2023

·

17 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics