Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

08/09/2023

·

48 views


Cardano Mainnet Üzerinde Büyük Bitcoin Entegrasyonunu Yayınlıyor - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Önemli bir ilerleme kaydeden anetaBTC, Cardano’nun uzun zamandır beklenen ana ağ operasyonlarının başladığını gururla duyurdu. Nisan ayının başlarında ADA blok zinciri için başarılı bir halka...

Cardano Mainnet Üzerinde Büyük Bitcoin Entegrasyonunu Yayınlıyor - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Önemli bir ilerleme kaydeden anetaBTC, Cardano’nun uzun zamandır beklenen ana ağ operasyonlarının başladığını gururla duyurdu. Nisan ayının başlarında ADA blok zinciri için başarılı bir halka açık test ağı lansmanının ardından anetaBTC, Cardano’nun DeFi potansiyelini zincir üstü BTC ile besleyerek canlandırmayı hedefliyor.

Ana ağın açılışı, Bitcoin likiditesini cBTC varlığı aracılığıyla entegre etme yolculuğuna çıkan Cardano için çok önemli bir anı işaret ediyor. Ethereum’un wrapped Bitcoin’ine (wBTC) benzer şekilde, yeni basılan cBTC, artık kullanıcıların, projenin büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunmaya hazır, merakla beklenen bir gelişme olan Cardano ekosistemindeki Bitcoin destekli varlıklardan yararlanmalarını sağlayacak.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Ağustos'ta 1,6 Milyon İşlem Artışı Gördü - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Ağustos'ta 1,6 Milyon İşlem Artışı Gördü - Kripto Teknik Haber

09/06/2023

·

25 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)