Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

07/07/2023

·

94 views


Cardano láme rekordy a tato mince může být další na řadě - CryptoSvet.cz

Kryptoměnu Cardano tvrdě zasáhla zpráva SEC, že kryptoměny by měly být klasifikovány jako cenné papíry. Na tuto zprávu společně s Cardano reagovalo i nespočet dalších kryptoměn, a to poklesem. Například síť...

Cardano láme rekordy a tato mince může být další na řadě - CryptoSvet.cz

Kryptoměnu Cardano tvrdě zasáhla zpráva SEC, že kryptoměny by měly být klasifikovány jako cenné papíry. Na tuto zprávu společně s Cardano reagovalo i nespočet dalších kryptoměn, a to poklesem. Například síť DeFi této kryptoměny rovněž utrpěla ztrátu likvidity a během několika týdnů ztratila téměř 50 milionů USD. Jak je na tom však Cardano nyní? To si povíme v tomto článku, ve kterém si i představíme dva krypto projekty yPredict a DeeLance, jenž nabízejí své tokeny v předprodeji.

Cardano – Cenová predikce

V posledních dnech se ovšem Cardano nejenom zotavuje, ale také jeho ekosystém DeFi vykazuje pozoruhodný výkon. Total Value Locked (TVL) v současnosti roste. TVL představuje kapitál uložený v protokolech DeFi. Cardano dokonce roste rychleji než jiné větší sítě DeFi jako Ethereum nebo, Solana. Data z DeFiLlama poskytují informace o TVL v Cardano a ukazují jasný vzestupný trend. TVL od února nepřetržitě roste. V únoru 2023 vzrostla na více než 100 milionů USD a v dubnu prolomila hranici 150 milionů USD, přičemž síť dosáhla nejvyšší hodnoty 25. června, kdy TVL vzrostl na 183 USD.

Co se týče cenového grafu, tak se Cardano v posledních týdnech rozjelo směrem vzhůru a již klepe na dveře nejbližší rezistence. Jedná se již o druhý pokus prorazit tuto cenovou zónu, což zvyšuje pravděpodobnost na úspěch. Cardano se obchoduje nad hodnotou rostoucí trendové čáry. Pokud by ADA prorazilo tento support, nacházelo by se v oblasti prodejního gapu, kde obvykle nebývá likvidita, což by pomohlo realizovat další cenový růst až na hodnotu 0,35 USD, kde se nachází další rezistentní zóna. Tato rezistentní zóna je navíc podpořená silnou volume, takže je zde předpoklad, že okolo této ceny by cena Cardana mohla stagnovat. Pokud současná rezistence bude opět funkční, vrátí se Cardano znovu do dlouhodobého klesajícího trendu.

Denní graf - ADA/USD
Denní graf – ADA/USD

yPredict

yPredict je nový špičkový projekt, který vyniká svým využitím umělé inteligence k zajištění přesnosti předpovědí cen kryptoměn na institucionální úrovni. Nativní token projektu YPRED si mohou investoři koupit v probíhajícím předprodeji za cenu 0,09 USD.

yPredict

yPredict vyrovnává podmínky pro každého investora, čehož dosahuje pomocí nejmodernějších modelů finanční predikce a metrik vyzkoušených na obrovských souborech dat různých typů. V důsledku toho budou mít uživatelé možnost činit lepší obchodní rozhodnutí. Kromě toho lze prediktivní modely vytvořené vývojáři strojového učení AI zakoupit prostřednictvím trhů yPredict. Čím více budou modely převládat, tím více budou vývojáři schopni pasivně profitovat ze svého úsilí. Výsledkem toho pak je, že token YPRED poskytne datovým vědcům a inženýrům strojového učení pasivní příjem a přidá další rozměr k základní funkčnosti tokenu.

Platforma také spustila svůj program AI Ambassador, jehož cílem je zvýšit přítomnost na trhu a zapojení uživatelů. Program AI Ambassador oceňuje a odměňuje první investory, kteří aktivně propagují yPredict na platformách sociálních médií. Společnost yPredict také navázala partnerství se společností ShubPy, renomovaným vývojovým partnerem, který je známý svými odbornými znalostmi v oblasti škálovatelných řešení. Očekává se, že tato spolupráce posílí technologické možnosti společnosti yPredict a usnadní poskytování inovativních řešení AI jejím klientům. 

Navštívit předprodej yPredict

DeeLance

Druhým krypto projektem, který si představíme je projekt DeeLance. DeeLance je decentralizovaná platforma Web3 pro nábor a práci na volné noze, která využívá technologii blockchain k narušení náborového průmyslu v hodnotě 761 miliard USD.

DLANCE

Platforma DeeLance si klade za cíl zcela změnit způsob, jakým nezávislí pracovníci komunikují s potenciálními klienty a zákazníky. Toho bude dosaženo kombinací síly metaverse, decentralizovaných sítí a NFT. Uživatelsky přívětivý systém DeeLance vyniká jednoduchostí a nízkými poplatky. Proces registrace je rovněž jednoduchý a nejsou vyžadovány žádné pluginy prohlížeče ani informace o kreditní kartě. Díky krypto a smart kontraktům jsou platby rychlé, bezpečné a transparentní.

Nativní token projektu DLANCE je investorům k dispozici v rámci předprodeje, ve kterém se prodává za 0,043 USD. Do dnešního dne bylo v předprodeji již vybráno přes 1,48 milionu USD.

Navštivte předprodej DeeLance

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/cardano-lame-rekor...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CryptoSvet

See more
Důvod, proč by cena akcií Cardano (ADA) mohla díky Vodafonu explodovat
CryptoSvet
Důvod, proč by cena akcií Cardano (ADA) mohla díky Vodafonu explodovat

07/10/2023

·

75 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)