Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

07/16/2022

·

252 views


Cardano Kurucusundan Michael Saylor’a Sert Yanıt

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Monglia’nın AMA (Ask Me Anything) etkinliğine katılan Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA’yı bir menkul kıymet olarak nitelendirmesine yanıt verdi. Hoskinson, Michael Saylor’u Tona Vayes...

Cardano Kurucusundan Michael Saylor’a Sert Yanıt

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Monglia’nın AMA (Ask Me Anything) etkinliğine katılan Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA’yı bir menkul kıymet olarak nitelendirmesine yanıt verdi.

Hoskinson, Michael Saylor’u Tona Vayes ile karşılaştırdı. Vays, Bitcoin dışında tüm kriptoları dolandırıcılık olarak isimlendiren birisiydi. Şimdi de Michael Saylor’ın Vayes’in yerini aldığını düşünüyor.

Cardano kurucusu, Cardano’nun Bitcoin’den çok daha merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğunu vurgulayarak, yalnızca değer deposu olarak işlev gören Bitcoin’e kıyasla birçok faydaya sahip olduğunu belirtti. İnsanların ADA’yı yalnızca spekülasyon için değil, Cardano tabanlı çeşitli ürünler ve hizmetlerden faydalanmak için satın aldığının da altını çizdi.

Hoskinson ek olarak, Bitcoin’in Saylor’ın beklediği gibi çalışmadığı takdirde iflas edeceği konusunda uyardı.

Hoskinson, Saylor ile ADA’yı tartışmanın herhangi bir fayda getirmeyeceğini söylerken, Saylor’ın da içinde bulunduğu Bitcoin maksimalistleri için sert ifadeler kullandı:

“İlişki kurması en zor, toksik ve işe yaramaz insanlar”

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor
Coinkolik
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor

11/21/2022

·

78 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X