Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/23/2022

·

252 views


Cardano Kurucusundan Heyecan Verici Paylaşım

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, bugün erken saatlerde yaptığı bir duyuruyla Cardano topluluğunu heyecanlandırdı. Cardano, çok beklenen Vasil yükseltmesini aylarca süren gecikmelerin ardından Eylül ayında kullanıma sundu. Yükseltmeye kadar önemli bir ralli gören ADA token’ı, o...

Cardano Kurucusundan Heyecan Verici Paylaşım

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, bugün erken saatlerde yaptığı bir duyuruyla Cardano topluluğunu heyecanlandırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano, çok beklenen Vasil yükseltmesini aylarca süren gecikmelerin ardından Eylül ayında kullanıma sundu. Yükseltmeye kadar önemli bir ralli gören ADA token’ı, o zamandan beri herhangi bir ilerleme kaydedemedi. Ancak Cardano kurucusu, emin bir duruş sergileyerek adım adım ilerliyor.

Cardano Kurucusu, Özel Bir Şeyin Geleceğini Söyledi

Charles Hoskinson’ın yaptığı paylaşıma göre, bu Kasım ayında Cardano topluluğu için sürpriz gelebilir.

Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda fazla ayrıntıya girmeden Kasım ayında “özel bir şeyin” geleceğini belirtti.

Hoskinson, “Herkese İyi Haber!” animasyonlu bir GIF ekledi. 1999 animasyon TV programı Futurama’dan Profesör Farnsworth karakteri tarafından söylenen slogan, özellikle iyi bir şeyden bahseden herkes tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

Cardano topluluğu, bu yeni tweet ile birlikte harekete geçti ve Hoskinson’ın Kasım ayındaki sürprizi merakla bekleniyor.

Popüler YouTuber Ben Armstrong ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette Hoskinson, Cardano ağının Vasil hard fork’un piyasaya sürülmesinin ardından “bekle ve gör” aşamasında olduğunu söylemişti.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?
Coinkolik
Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?

02/25/2023

·

29 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics