Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

11/06/2022

·

236 views


Cardano Kurucusundan Emeklilik Açıklaması

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, emeklilik iddialarına yanıt olarak açıklamalarda bulundu. Cardano rakibi Polkadot’un kurucusu Gavin Wood, kısa süre önce Parity Technologies’teki CEO’luk görevinden ayrıldı. Kripto para topluluğunun bazı üyeleri, Hoskinson’ın liderlik rolünden de vazgeçip vazgeçemeyeceği...

Cardano Kurucusundan Emeklilik Açıklaması

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, emeklilik iddialarına yanıt olarak açıklamalarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano rakibi Polkadot’un kurucusu Gavin Wood, kısa süre önce Parity Technologies’teki CEO’luk görevinden ayrıldı. Kripto para topluluğunun bazı üyeleri, Hoskinson’ın liderlik rolünden de vazgeçip vazgeçemeyeceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Bu durum, Hoskinson’a cevap hakkı doğurdu ve beraberinde bazı açıklamalar geldi.

Cardano Kurucusu için Emekliliğe Sıcak Bakmıyor

Cardano’dan Charles Hoskinson, şu anda Input Output’u terk etmemesi için gerekli birçok şeyin olduğunu söylüyor.

Input Output CEO’su Charles Hoskinson, YouTube kanalında yayınlanan yakın tarihli bir videoda emekli olup bizonuyla oynamayacağını söyledi. Aynı zamanda, kazanacak bir şey olduğu sürece havlu atmak konusunda isteksiz olduğunu belirtti.

Hoskinson, sosyal medyada sürekli gördüğü konulardan rahatsız olduğunu dile getirdi. Cardano kurucusu, “Kaç kitap yazılabilir? Kaç tane korkunç trol bana saldırabilir? Kaç kişi her gün korkunç şeyler söyleyip yapabilir ve bilgimden kimlik bilgilerime, dürüstlüğüme ve ağırlığıma kadar her şeye saldırabilir? Buna kaç gün dayanabilirsin,” diye düşünse de henüz yılmış değil.

Tüm bunlara ek olarak, insanların Cardano’nun ilerlemesi hakkında yalan söylemesinin sinir bozucu olduğunu da söyleyen Cardano’nun kurucusu, önümüzdeki on yılın insanlık için son derece önemli olacağını tahmin ediyor.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano Geliştiricisi IOG, World Mobile ile Ortaklık Kurdu
Coinkolik
Cardano Geliştiricisi IOG, World Mobile ile Ortaklık Kurdu

last Friday at 6:38 AM

·

5 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X