Cardano Kurucusu, Yatırımcıları Büyük Resmi Görmeye Davet Etti!

1 week ago    110 views
Telegram LinkedIn
Join us in creating a new level of authenticity in document verification.

Cardano (ADA), eylül ayının başında tüm zamanların en yüksek seviyesinin (3 dolar) üzerini gördüğünden beri düşüş eğiliminde.

Projenin bazı önemli duyurularına ve adımlarına rağmen çok fazla iyileşme belirtisi gösteremeyen proje bir süredir yatırımcılarını üzüyordu. Bu durumu daha önce de gündem maddesi yapan ADA kurucusu Charles Hoskinson, önemli olanın fiyat artışı değil projenin altında yatan teknoloji olduğunu ifade etmişti. Konuyu bir kez daha gündemine alan Hoskinson, YouTube’taki takipçilerine sükunet çağrısında bulundu.

Kripto para birimlerinin satışlarının son derece doğal olduğunun altını çizen ünlü isim, yatırımcıların kazanç elde etmek için bazı varlıklarını sattıklarını bu satışlar yüzünden panik yapmanın yersiz olduğunu belirtti ve yatırımcıların sakin olmasını istedi. Dogecoin ve Shiba gibi faydasız coinlerle kıyaslandığında ADA’nın fayda temelli bir proje oluşuyla öne çıktığını belirten Hoskinson, fiyata takıntılı olan yatırımcıların “bakış açısı eksikliği” yaşadıklarını belirtti.

5, 10, 15, 20 yıllık bir pakete bakarsanız Cardano’nun birçok ulus devletin arka ucu olma ihtimalinin yüksek olduğunu gerçekten hissedersiniz.

diyen Hoskinson, Cardano’nun tam potansiyeline ulaştığında ne kadar edeceğini doğru bir şekilde tahmin etmenin bir yolu olmadığını açıkladı. Ancak Hoskinson, Cardano’yu “dünyanın gördüğü en büyük insan hakları koruyucusu” olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

Öte yandan Twitter’da yaptığı bir paylaşımla bir dizi yeni güncellemenin yapılacağını da haber veren Hoskinson, yeni proxy anahtar dizilimini tanıttı. Amaçlarının temelde 3 farklı özel anahtar oluşturmak olduğunu ifade eden kurucu, bunların harcama, oylama ve staking anahtarlarını kapsadığını açıkladı. Bu yeniliğin güvenlik ve gizlilik açısından büyük önem arz ettiğini belirten Hoskinson, “Daedalus” isimli güncellemeyle söz konusu özelliklerin aktif hale geleceğinden de bahsetti.

Öte yandan güncel fiyatlara baktığımızda en son Cardano rallisi ile birlikte Fibonacci geri çekilme seviyelerini çizecek olursak ADA’nın şu anda bir düzeltme aşamasında olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle 1.75 dolarlık destek seviyesinin ADA/USD için güçlü destek sağlayabileceği söylenebilir.

An itibarı ile 1.78 dolardan işlem görmekte olan Cardano boğalarının yakın zamanda söz konusu altcoini 1.85 doların üzerine taşıyamayacağı aşikar ancak ADA, 1.90 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmak için büyük çaba sarf ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale
AFRIXX - An African generative NFT project


BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Bitcoin Sistemi
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.