Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

06/10/2023

·

121 views


Cardano Kurucusu, XRP Topluluğuna Seslendi!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın da menkul kıymet olarak gösterilmesinin ardından XRP topluluğuna barış çağrısında bulundu.Kripto endüstrisi, düzenleyiciler ile yoğun bir çatışma içerisine girdi....

Cardano Kurucusu, XRP Topluluğuna Seslendi!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın da menkul kıymet olarak gösterilmesinin ardından XRP topluluğuna barış çağrısında bulundu.

Kripto endüstrisi, düzenleyiciler ile yoğun bir çatışma içerisine girdi. Uyum süreci tartışılırken, sektörün aktörlerinden geri adım gelmiyor. Birçok kripto aktörü, SEC’in art niyetli yaklaşım sergilediğini düşünüyor. Özellikle SEC’in Cardano ve Solana gibi projeleri de menkul kıymet olarak göstermesi dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın da menkul kıymet olarak gösterildiği ve yoğun tartışmaların başladığı bugünlerde, ilginç bir tweet attı. Hoskinson, XRP topluluğunu barışa davet etti.

Cardano Kurucusu, XRP Topluluğuyla Barış İstedi

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, XRP ile uzun süredir devam eden çatışmalarını geride bırakarak barış talebinde bulundu.

Kripto endüstrisinin üzerindeki düzenleyici baskıları, sektörün aktörlerini bir araya getirmeye devam ediyor. Daha önce Ripple ile Coinbase’in hukuk sorumluları buluşmuştu. Bu olayın ardından başlayan dava süreçleri, diğer kripto aktörlerini de düzenleyicilerin karşı safına yerleştiriyor.

Uzun bir süredir XRP topluluğuyla anlaşamayan Hoskinson, bugün garip bir şekilde barış tweet’i attı. Hoskinson, XRP topluluğuna barış talebinde bulundu.

Daha önce Hoskinson, XRP‘nin menkul kıymet davalarıyla ilgili açıklamalarda bulunmuş ve topluluktan yoğun tepki almıştı. Özellikle Hoskinson, Ripple davasının sektör için endişe verici olduğunu söyleyerek fitili ateşlemişti.

Hatta bir dönem, Hoskinson‘a, ADA‘nın da menkul kıymet suçlamalarıyla karşılaşması halinde vereceği tepki soruldu. Hoskinson, bu soruya geçiştirici cevaplar vermişti.

Günümüze bakıldığında, SEC‘in radarındaki kripto projelerinden birisi de Cardano oldu. SEC, Coinbase ve Binance’e yönelik açtığı davalarda ADA‘nın menkul kıymet olduğunu belirtti.

ADA‘nın menkul kıymet olarak yansıtılmasına şiddetle karşı çıkan Cardano ekibi, topluluğundan da destek gördü. Ancak Hoskinson, projesi menkul kıymet olarak görüldüğü bugünlerde, bir diğer menkul kıymet yaftasıyla yargılanan kripto projesine yanaştı. Cardano‘nun kurucusu, XRP topluluğuyla barış yapmak istediğini belirtti.

XRP Community, peace?

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) June 10, 2023
AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Coinkolik

See more
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir
Coinkolik
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir

11/07/2023

·

16 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)