Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

06/17/2023

·

116 views


Cardano Kurucusu UFO Arıyor!

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, tanımlanamayan cisimleri (UFO) arayan bir keşif ekibiyle geziye çıktı.Kripto para piyasası çalkantılı dönemden geçerken, BlackRock’ın hamlesi bir nebze de olsa can suyu...

Cardano Kurucusu UFO Arıyor!

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, tanımlanamayan cisimleri (UFO) arayan bir keşif ekibiyle geziye çıktı.

Kripto para piyasası çalkantılı dönemden geçerken, BlackRock’ın hamlesi bir nebze de olsa can suyu oldu. Toparlanan piyasada SEC tarafından açılan menkul kıymet davaları ise halen daha etkisini sürdürüyor. SEC’nin Cardano ve Solana gibi projeleri de menkul kıymet olarak göstermesi ise dikkat çekmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, piyasanın kötü havasından sıkılmış olsa gerek ki gezintiye çıktı. Hoskinson, Pasifik Okyanusu civarına düşen uzay cisimlerini aramak için bir keşif ekibine katıldı.

Cardano Kurucusu Keşif Gezisine Katıldı

Kripto endüstrisi zorlu süreçlerden geçerken, Cardano Kurucusu Charles Hoskinson farklı şeylere yönelmeye başladı. Hoskinson, şimdilerde tanımlanamayan gök cismi (UFO) arıyor.

Hoskinson, Pasifik Okyanusu‘nda yer alan Papua Yeni Gine kıyılarında keşif sürüyor. Bir ekibe katılan Hoskinson, uzaydan düşen ve bilinmeyen cisimler üzerinde araştırma yürütüyor. Bu arama girişimi, daha önce Hoskinson’un da 1,5 milyon dolar bağış yaptığı Galileo Projesi’ne ait.

Geçtiğimiz gün Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunan Hoskinson, keşif ekibinde olduğunu ve garip tel parçaları bulduklarını ifade etti. Hoskinson, parçaların kazadan kalmış olabileceğini belirtti. Cardano’nun kurucusu, aşılacak çok yer olduğunu dile getirdi.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Coinkolik

See more
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir
Coinkolik
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir

11/07/2023

·

25 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)