Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/09/2023

·

72 views


Cardano Kurucusu Kripto Paraları İlgilendiren Son Gelişmeleri Yorumladı

Güncelleme: 09.05.2023 - 11:20 Önde gelen blockchain projelerinden Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, kripto piyasasını etkileyen son gelişmeler hakkında röportaj verdi. Kripto basınına konuşan...

Cardano Kurucusu Kripto Paraları İlgilendiren Son Gelişmeleri Yorumladı

Güncelleme: 09.05.2023 - 11:20

Önde gelen blockchain projelerinden Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, kripto piyasasını etkileyen son gelişmeler hakkında röportaj verdi.

Kripto basınına konuşan Hoskinson, kripto para piyasalarının geçtiğimiz yıl yaşanan düşüşlerin ardından bugün çok daha iyi bir konumda olduğunu belirtti. Cardano kurucusu, bankacılık sektör krizinin ardından bir bankada çalışmaktansa gençlerin kariyerlerinde kripto üzerine odaklanmalarının daha iyi olacağı vurgusunu yaptı.

“Kripto projeleri geliştirilmeye devam ederken geleneksek finansta çeşitli krizler karşımıza çıkmaya devam ediyor.”

“Düzenleyici Belirsizlik Büyük Bir Sorun”

Hoskinson, bankacılık krizi hakkında konuştuktan sonra ABD’deki regülasyon belirsizliğine değindi. Ülkede sektörü kimin düzenleyeceğine dair bir netliğin olmamasından yakınan kripto fenomeni, bir çok farklı projenin artan baskı sonucunda yurtdışına taşınma seçeneğini masada bulundurduğunu iddia etti.

Dünya’nın en büyük ekonomisi konumunda bulunan Amerika Birleşik Devletleri’nde dijital varlıkları hangi kurumun düzenleyeceği henüz net değil. SEC, CFTC ve yerel eyalet kurumları bir işbirliğine gitmezken sektör üzerindeki yaptırım baskısı FTX iflasıyla birlikte günyüzüne çıktı. Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu SEC, bir çok kripto projesi ve borsa hakkında soruşturma başlattı.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-k...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'

05/26/2023

·

19 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)