Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

10/24/2022

·

266 views


Cardano kurucusu Hoskinson’dan XRP topluluğuna sert eleştiri: Komplo teorilerini bırakın

Merkeziyetsiz finans projelerinden biri olan Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson ile XRP topluluğu arasındaki gerginlik devam ediyor. Hoskinson kendisine gelen son tepkilere ise katıldığı bir Youtube programında cevap verdi ve XRP topluluğunu komplo teorileri üretmekle itham etti. The post Cardano...

Cardano kurucusu Hoskinson’dan XRP topluluğuna sert eleştiri: Komplo teorilerini bırakın

Cardano kurucusu Charles Hoskinson Youtube’da BitBoy Crypto kanalının programına katıldı ve gündemi değerlendirdi. Son dönemde XRP topluluğu ile arasındaki gerilimlerle ilgili de konuşan Hoskinson’ın yaptığı yorumlar bu durumu daha da büyütebilecek cinsten oldu.

“Komplo teorilerini bırakmalılar”

Verdiği röportajda özellikle Ripple ve SEC arasındaki davaya da değinen Hoskinson, XRP topluluğunun ortaya komplo teorileri atmaması gerektiğini ve bunun bir işe yaramayacağını söyledi:

“Ben yaptığım yorumlarda köprülerin atılmaması ve iyi ilişkiler kurulması gerektiğini söyledim. Twitter’daki binlerce tweet en çok okunanlar arasına girdi. Davayla ilgili büyük komplo teorileri ortaya atıldı. İnsanalr bana oradan saldırdılar. Bana ‘Huysuz çocuk’ dediler. Profesyonel olmamakla suçladular ama yapılması gereken bu değil. Komplo teorilerini bırakmalılar”

Ripple CTO’su David Schwartz’a: Biraz cesur ol da…

Hoskinson, kendisiyle ilgili “Çok şey söyleyebilirim” diyen Ripple CTO’su David Schwartz’ın tweet’ine de cevap verdi ve şunları söyledi:

“David Schwartz ve onun gibi, benim hakkımda çok söyleyebileceklerini iddia edenler beni hayal kırıklığına uğrattı. Bence sen biraz cesur ol da kendi topluluğuna komplo teorileriyle uğraşmamasını söyle… Bnece bunu yapmalısın. Çünkü günün sonunda bu alanda hep beraberiz. Nefret ve delilik hali hiçbir problemi çözmüyor”

Bilindiği üzere Ripple ile SEC arasındaki davanın en önemli unsurlarından biri olan “William Hinman belgeleri” konusunda XRP topluluğu birçok iddia ortaya atıyordu. Hinman’ın “Ethereum menkul kıymet değildir” sözünün arkasında SEC ile Ethereum kurucuları arasındaki bazı anlaşmalar olduğu iddia ediliyordu.

Ethereum’un kurucuları arasında olan Hoskinson da bu tür iddiaları sadece komplo teorisi olarak nitelendirmiş ve davaya bir katkısı olmayacağını belirtmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/cardano-kurucusu-h...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

246 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X