Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/19/2023

·

141 views


Cardano Kurucusu Hoskinson'dan Ağır Suçlama: "Bu Altcoin Artık Dolandırıcılığa Dönüştü!"

Güncelleme: 19.05.2023 - 23:20 Cardano blok zincirinin arkasındaki şirket olan IOHK’nın CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson, ERGO tokenini Proof-of-Work (PoW) konferansına davet etmediği için Ethereum...

Cardano Kurucusu Hoskinson'dan Ağır Suçlama: "Bu Altcoin Artık Dolandırıcılığa Dönüştü!"

Güncelleme: 19.05.2023 - 23:20

Cardano blok zincirinin arkasındaki şirket olan IOHK’nın CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson, ERGO tokenini Proof-of-Work (PoW) konferansına davet etmediği için Ethereum Classic (ETC) altcoin yönetimini eleştirdi.

Aynı zamanda Ethereum’un kurucu ortaklarından biri olan Hoskinson, ETC’yi bir aldatmaca olmakla ve vizyonu ya da yeniliği olmamakla suçladı.

Cardano Kurucusu: “Ethereum Classic (ETC) Artık Bir Dolandırıcılığa Dönüştü”

ETC’nin bir yol haritası, ekibi ya da amacı olmadığını ve tek amacının parlak bir geleceğe dair sahte umutlarla masum yatırımcıları kandırmak olduğunu iddia etti.

Hoskinson attığı Tweet’inde “ETC artık bir aldatmaca ve tek amacı içerden birilerinin asla gelmeyecek sihirli bir gelecek umuduyla işe aldıkları kişileri kandırması. Yol haritası, yenilik, ekip ya da vizyon yok. Sadece öfke ve toksisite var” dedi.

ETC is now a scam and it's only purpose is for insiders to dump on those they recruit with blind hope of some magical future that will never come. There is no roadmap, innovation, team, or vision. It's just anger and toxicity. The Twitter account was built up from years of effort…

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) May 19, 2023

Ayrıca ETC Twitter hesabını etik olmamakla ve bir dolandırıcılık olarak gördüğü bir projeyi tanıtarak takipçilerini yanıltmakla eleştirdi. Hoskinson, zero-knowledge kanıtları ve oracle havuzları gibi gelişmiş özellikleri desteklediğini söylediği PoW tabanlı bir akıllı sözleşme platformu olan ERGO’nun, ETC’nin olması gereken şey olduğunu ve PoW topluluğundan daha fazla tanınmayı ve desteği hak ettiğini söyledi.

Ethereum Classic topluluğu liderlerinden Bob Summerwill, yaptığı açıklamasında bir takipçisinin ERGO’nun da Proof of Work zirvesine davet edilip edilmeyeceğine “kesinlikle hayır” cevabını vermişti.

ETC topluluğu, Hoskinson’un geçen yıl 600.000’den fazla takipçisi olan önceki Twitter hesabını ERGO için yeniden düzenlemesinin ardından Ergo’ya karşı derin bir düşmanlık beslemeye başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-k...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bu Altcoin, Geliştirici Faaliyetlerinde Ethereum'u (ETH) Geçerek Dikkatleri Üzerine Çekti!
Bitcoin Sistemi
Bu Altcoin, Geliştirici Faaliyetlerinde Ethereum'u (ETH) Geçerek Dikkatleri Üzerine Çekti!

03/19/2024

·

47 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)