Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/14/2021

·

368 views


Cardano Kurucusu Hoskinson “Başarıyı Fiyata Göre Tanımlarsanız Asla Kazanamazsınız”

Input Output CEO’su Charles Hoskinson, son YouTube canlı yayında Solana’nın Cardano’yu geçmesinden endişe duymadığını ifade etti. Fiyat konusunda çıkan spekülatif haberler konusunu da ele alan Hoskinson, Hayır, hayır! Birileri fiyat konusunda bizi eleştiriyor… Sanırım bunlardan bazıları aslında bot. Gerçek...

Cardano Kurucusu Hoskinson “Başarıyı Fiyata Göre Tanımlarsanız Asla Kazanamazsınız”

Input Output CEO’su Charles Hoskinson, son YouTube canlı yayında Solana’nın Cardano’yu geçmesinden endişe duymadığını ifade etti.

Fiyat konusunda çıkan spekülatif haberler konusunu da ele alan Hoskinson,

Hayır, hayır! Birileri fiyat konusunda bizi eleştiriyor… Sanırım bunlardan bazıları aslında bot. Gerçek insan olamazlar… Belki de sadece deli insanlardır.

diye konuştu.

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi Solana, Cardano’yu kasım ayı başında ilk kez geçmeyi başardı. CoinMarketCap verilerine göre iki “Ethereum katili”, Solana’nın fark atmasıyla en yakın iki rakip haline geldi.

Kaynak: Coinmarketcap.com

“Cardano kurucusu, başarıyı fiyata veya sosyal sinyaller gibi diğer gösteriş ölçümlerine göre tanımlarsanız asla kazanamazsınız.” dedi.

“Herkes Bir Gün Milyoner Olacak”

Öte yandan Hoskinson, bazı mantarsız jetonların fahiş fiyatlarına işaret ederek değer kavramında bir sorun olduğunu iddia etti. Bununla birlikte Twitter CEO’su Jack Dorsey’in dünyanın hiperenflasyona yaklaştığına ve herkesin yakında bir “milyoner” olacağına inandığını hatırlatan Hoskinson, Dorsey’in paranın ham birikiminin hayatta hiçbir anlam ve amaç olmadığı görüşünü paylaşarak

Hiperenflasyona yaklaştıkça eskiden milyonlarla, milyarlarla ifade edilirdi şimdi ise trilyonlar konuşuluyor. Yakında her biriniz milyoner olacaksınız.

dedi.

En yavaş, en az gelişmiş ve ilk kripto para birimi olan Bitcoin’in hala en büyük kripto para birimi olduğunu hatırlatan Hoskinson, Cardano ekosisteminin en iyi günlerinin henüz gelmediğine ikna olduğu için eleştirilere çok fazla dikkat etmediğini belirtti. Ayrıca takipçilerini düşünmeye ve Cardano’nun kaydettiği ilerlemeye bir göz atmaya teşvik etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-k...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bitcoin'de 30.000 $'ı İşaret Eden Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoinleri Açıkladı!
Bitcoin Sistemi
Bitcoin'de 30.000 $'ı İşaret Eden Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoinleri Açıkladı!

last Thursday at 5:20 PM

·

7 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X