Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

10/20/2021

·

629 views


Cardano kurucusu Hoskinson Afrika’dan FUD uyarısı yaptı

Mühendislik ve araştırma şirketi IOG (Input Output Global) ile Cardano'nun kurucusu olan Charles Hoskinson, çıktığı geniş Afrika gezisinden Cardano yatırımcıları için FUD uyarısında bulundu. Özellikle ölçeklenebilirlik sorunlarıyla ilgili çok fazla FUD yayıldığını belirten Hoskinson, Cardano ekosisteminin şu anda güçlü...

Cardano kurucusu Hoskinson Afrika’dan FUD uyarısı yaptı

Eylül ayında merakla beklenen Alonzo hard-fork’unu tamamlayan Cardano’da, kurucu ve CEO Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yayılmaya çalışılan FUD yani, “korku, belirsizlik ve şüphe” hareketine tepki gösterdi.

Güney Afrika’dan Kenya’ya, Etiyopya’dan Mısır’a kadar birçok ülkedeki ziyaretlerden ve toplantılardan oluşan geniş Afrika turunun Cape Town’daki kısmından takipçilerine canlı bir video ile seslenen Hoskinson, Afrika turunda çok çalıştıklarını ve neredeyse sabah 6’da kalkıp gece 12’ye kadar meşgul olduklarını belirtti.

Perakende deviyle toplantı

Güney Afrika’da inovasyon konulu bir konferansta konuşma yaptığını, sırada birçok devlet başkanıyla da görüşmelerin olduğunu belirten Hoskinson aynı zamanda perakende ve süpermarket devi şirket ShopRite’ın CEO’suyla da önemli bir toplantı gerçekleştirdiğini ifade etti.

“Bunlar olağan FUD’lar…”

Twitter’da yine ve her zaman olduğu gibi bir FUD furyası başlatılmak istendiğini belirten Cardano kurucusu, yatırımcıların ve takipçilerin yazılanlara fazla inanmamalarını söyledi:

“Açıkçası detaylı bir şekilde kontrol etmedim ama Ekim sonu ya da Kasım başı için plânlanan PAB güncellemesi için yine bir FUD söz konusu. Hep aynı nedenler öne sürülüyor. Ölçeklenebilirlik, TPS oranları gibi sorunlar varmış gibi gösteriliyor. Şu anda yan zincirlerin de hayata geçmesini bekliyoruz. Geliştiricilerimiz iyi çalışıyor ve her hafta yeni şeyler de öğreniyorlar. Yazılan kodların bazıları zor bazıları da kolay olacak. Ve bir endüstrinin gelişmesi için de bunlar olmalıdır. Ekosistem güvenli ve çok güçlü. Topluluk harika. Hiç görmediğimiz şekilde talep alıyoruz. PAB de muhtemelen Kasım ayında yapılacak. Açıkçası genel anlamda çok sağlıklı ve iyi bir gidişat halindeyiz. Cardano’nun genel ilerlemesinden ben şu an mutluyum. Bu sene gerçekten harika bir yıl geçirdik. O yüzden küçük ve özel bazı hatalardan çok fazla etkilenmiyoruz. Bu tür çalışmalar günlerin veya haftaların değil, ayların ve yılların geçtiği zamanlardır. Topluluk büyümeye devam ediyor. Geliştiriciler de Cardano’ya ilgi gösteriyor. Kısa süre içinde bir AMA etkinliği de yapacağım ve soruları detaylı şekilde cevaplayacağım ”

Hoskinson ayrıca Cardano’da çok sayıda ticari ürünün de hazırlandığını belirtti ve hem kendi topluluğuna hem de FUD yayanlara verdiği mesajda önümüzdeki 3 ilâ 9 ayda Cardano üzerinde yeni teknolojilerin gelişeceğini söyledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/charles-hoskinson-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

248 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X