Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

07/04/2022

·

167 views


Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, İşletmeleri ADA Ekosistemine Katılmaya Davet Etti!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, verdiği son röportajda ADA ekosisteminin “işletmeler için açık” olduğunu söyledi. Kurucuya göre ADA ekosistemi her geçen gün yeni merkeziyetsiz borsalar (DEX), NFT pazar yerleri, oracle’lar ve stablecoinler gibi birçok özellik ekliyor ve büyümeye devam...

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, İşletmeleri ADA Ekosistemine Katılmaya Davet Etti!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, verdiği son röportajda ADA ekosisteminin “işletmeler için açık” olduğunu söyledi.

Kurucuya göre ADA ekosistemi her geçen gün yeni merkeziyetsiz borsalar (DEX), NFT pazar yerleri, oracle’lar ve stablecoinler gibi birçok özellik ekliyor ve büyümeye devam ediyor.

ADA ve Ethereum altcoinlerinin kurucularından olan Hoskinson, ADA ağının işletmelerin hayata geçmesi için düşük ücretler, yüksek işlem gerçekleştirme ve merkeziyetsizlik gibi birçok araca sahip olduğunu ifade etti.

Cardano, Project Catalyst Fund aracılığıyla Cardano’ya geçiş yapmak isteyen küçük ekiplere fon sağlamak için merkezi olmayan bir yönetim sürecini başarıyla kullanıyordu.

Ağın geleceğini şekillendirmek isteyen binlerce kullanıcı tarafından ADA ekosisteminde 500’den fazla proje ve girişim finanse edildi.

"#Cardano is open for business" – @IOHK_Charles

Our asset-backed stablecoin will give businesses the assurance and security to operate freely in an otherwise volatile industry.

With the stability and security of $USDM, we're building an unrelenting onboarding force for $ADA. pic.twitter.com/ZfhRgqvYn8

— Mehen Finance (@MehenOfficial) July 2, 2022

Cardano Kullanıcıları Önemli Stablecoin Çıkışını Bekliyor

Bilindiği üzere merkeziyetsiz bir ağ için en önemli şeylerden biri yüksek sayıda geliştirici ve ekonomist tarafından desteklenen ve satış baskılarına dayanabilen bir stablecoin çözümü varlığıdır.

Cardano, ADA ağ ile itibari para birimleri arasında bir köprü görevi görebilecek ve ekosisteme daha fazla yatırım çekebilecek çok sayıda stablecoin çözümünün piyasaya sürülmesine şimdiden hazırlanıyor.

Kısa bir süre önce Cardano ekosisteminin kendi algoritmik stablecoini olarak çalışacak Djed tokeninin Eylül ayı civarında piyasaya sürüleceğini bildirmiştik.

Ne yazık ki, ağdaki çözümlerin çeşitliliği ve güçlü merkeziyetsizlik, tüm sektör düşük para girişi ve yüksek risklerle mücadele ederken ADA’nın piyasada daha iyi performans göstermesine yardımcı olmuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-k...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!
Bitcoin Sistemi
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!

11/21/2022

·

92 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X