Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

10/20/2021

·

645 views


Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: “Her Şey Planlandığı Gibi İlerliyor”

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para endüstrisi ve Cardano hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Hoskinson, şu anda Afrika’nın fakrlı…

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: “Her Şey Planlandığı Gibi İlerliyor”

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para endüstrisi ve Cardano hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Hoskinson, şu anda Afrika’nın fakrlı bölgelerinde iş seyahatleri gerçekleştirdiğini aktardı. Başarılı yönetici, Afrika lokasyonunda birçok potansiyel fırsat olduğunu ve bu seyahat sırasında birçok deneyim elde ettiğini kaydetti.

Cardano CEO’su Topluluğa Önemli Gelişmeleri Aktardı

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, geçtiğimiz ay Alonzo akıllı sözleşme güncellemesinin lansmanında bu yana olup bitenler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Hoskinson, ağa karşı komplo teorilerine rağmen Cardano topluluğunun büyümeye devam ettiğini belirtti.

Bununla birlikte bu ayın sonlarında veya gelecek ayın başlangıcında planlanan bir PAB lansmanı bulunuyor. PAB ile birlikte ölçeklenebilirlik iyileştirilmesi sağlanacak ve ağ giderek daha fazla kullanıcıyı bünyesine barındırabilecek. Bu sayı yükseldiğinde Cardano yan zincirlerin yanı sıra katman-2 çözümü Hydra’nın piyasaya sürülmesi gerçekleştirilecek.

Cardano’nun Yol Haritası

Tüm bunların yanı sıra Cardano’nun devam eden birçok projesi var. Plutus, Mamba Pool, Atala PRISM, Mithral ve daha fazlası Cardano topluluğunu heyecanlandıran gelişmeler olarak değerlendirilebilir.

Öte yandan Cardano, hali hazırda finanse edilmiş ve kullanıma hazır düzinelerce ticari proje ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu nedenle Cardano’nun büyük ölçekli genişlemesini göreceğine inanan Hoskinson gelecek için umutlu bir bakış açısı benimsedi. Bu bağlamda ekosistemin canlı ve aktif olduğunu görmekten ve projeye olan talebin güçlenmesinden dolayı deneyimli yönetici topluluğa minnettar olduğunu belirtti.

Sözlerini olumlu bir çerçeve ile sonlandıran Hoskinson, “Cardano şu an tam olarak olması gerek yerde ve planlandığı gibi büyümeye devam ediyor.” dedi.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/cardano-kur...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BitcoinHaber

See more
Cardano Stablecoin (Djed) Lansmanı Duyuruldu, ADA Nasıl Tepki Verecek? › Bitcoinhaber.net
BitcoinHaber
Cardano Stablecoin (Djed) Lansmanı Duyuruldu, ADA Nasıl Tepki Verecek? › Bitcoinhaber.net

last Wednesday at 1:35 PM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X