Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/27/2022

·

218 views


Cardano Kurucusu: Bu Rezaletten Dolayı Beni Suçlamayın! Sorun Büyüyebilir! › CoinTürk

Paradan daha önemli şeyler vardı. Cardano ekibinin bu imaj probleminden kurtulması gerek. Aksi taktirde iş büyüyebilir.Okuma Süresi: 2 DakikaCardano kurucusu Hoskinson yeniden kameralar karşısında geçti ve...

Cardano Kurucusu: Bu Rezaletten Dolayı Beni Suçlamayın! Sorun Büyüyebilir! › CoinTürk

Paradan daha önemli şeyler vardı. Cardano ekibinin bu imaj probleminden kurtulması gerek. Aksi taktirde iş büyüyebilir.

Okuma Süresi: 2 Dakika

Cardano kurucusu Hoskinson yeniden kameralar karşısında geçti ve önemli açıklamalarda bulundu. Para kaybettiğini açıkladı. Vasil ile akıllı sözleşmelerin akınına uğrayacağını iddia eden Cardano eldeki projelerin de sönmeye başladığını görüyor. Bu acı verici çünkü Ethereum ile rekabet etmeyi uman ADA Coin yatırımcıları bunu beklemiyordu. Anlaşılan Hoskinson da bunu beklemiyordu.

ADA Coin Haberleri

Ethereum’un kurucu ortağı ve Cardano kurucusu Hoskinson kısa süre önce faaliyetlerini durdurduğunu açıklayan Ardana projesi hakkında konuştu. Yeni bir video güncellemesinde Hoskinson, projeye yatırım yaptıklarını ve zarar gördüklerini söyledi. Açıklamanın detayları ise şöyle;

“Birkaç gün önce Ardana’nın sorunları olduğuna dair şeyler duydum ve ardından Twitter üzerinden faaliyetlerini durduklarına dair bir açıklama yaptılar. Şimdi, C fonu aracılığıyla bu projede yatırımcıydım. Görünüşe göre ciddi bir kayıp yaşadım ve topluluk da yaşadı. Ancak benim için işin en tatsız kısmı faaliyetlerini durdurmalarından bizi sorumlu tutmalarıydı. Bu yönetimlerinin başarısızlığıydı Cardano’nun değil.”

Ardana ekibi Cardano blockchain’i üzerinde akıllı sözleşme geliştirmenin son derece zor olduğunu söyledi. Projeyi açık kaynak olarak diğerlerinin dilerse geliştirmesi için yayınlayacaklarını da duyurdular.

Cardano Geleceği

Cardano üzerinde geliştirme yapmak, araçlara, altyapıya ve güvenliğe çok fazla fon ayrılması nedeniyle zor oldu diyen ekip projenin durdurulduğunu söyledi. Ama Ardana’nın durdurulmasından daha kötü olan şey Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneklerine dair yaptıkları söyledikleriydi. Cardano bir akıllı sözleşme platformu olarak büyümeye çalışıyor ve ekosistemdeki en önemli projelerden biri çok ağır bir nedenden işi terk ediyor. Bu yeni geliştiricilerin Cardano’ya şüpheyle yaklaşmasına neden olur. Eğer Cardano ekosisteminde gerçekten fayda üreten projeler olmazsa insanların ADA Coin almak için de bir nedeni kalmayacaktır. Durum böyleyken Hoskinson’un işi zor çünkü kaybedilen sadece para değil aynı zamanda imajdı.

Hoskinson, sorunun Cardano’nun arkasındaki teknolojiden ya da fon eksikliğinden ziyade projenin liderliğinde yattığını söylemeye devam ediyor.

Ethereum 19 milyon dolar toplamıştı ve sadece 9 milyar dolarını kullanabildi. Piyasadaki dalgalanmadan dolayı bu yaşandı. Fakat bugün neredeler? Düzgün bir şekilde varlıklarını hedge etmeyi başardılar ve en büyük ikinci kripto para konumundalar. Bunu anlatmaya devam edeceğim. Bu bir finansman sorunu değildi. Bu bir platform sorunu da değildi. Görünüşe göre bu bir liderlik meselesiydi… C fonuyla konuştuktan sonra, bu projelerin sorun yaşadığını ilk kez Twitter aracılığıyla, sizinle aynı zamanda öğrendik ki bu son derece tatsız bir durum ve böyle bir şey olmamalı.”

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-kurucusu-b...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Tedirginlik Başladı! 7. En Büyük Kripto Parada İpler Onun Eline Mi Geçiyor? CEO'dan Yorumlara Yanıt Geldi! › CoinTürk
CoinTürk
Tedirginlik Başladı! 7. En Büyük Kripto Parada İpler Onun Eline Mi Geçiyor? CEO'dan Yorumlara Yanıt Geldi! › CoinTürk

last Thursday at 11:40 PM

·

22 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics