Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto (TK)

08/22/2022

·

257 views


Cardano Kurucusu ADA Coin Fiyatını Etkileyecek Gelişmeyi Yorumladı: Yakında

Kripto para piyasalarının en önemli altcoinlerinden birisi olan Cardano (ADA Coin) önemli bir dönemden geçiyor. Vasil hard forku ile ilgili olarak yaşanan son gelişmeleri, Charles Hoskinson değerlendirdi. Bilindiği gibi, Cardano için çok önemli bir gelişme olduğu belirtilen Vasil hard...

Cardano Kurucusu ADA Coin Fiyatını Etkileyecek Gelişmeyi Yorumladı: Yakında

Kripto para piyasalarının en önemli altcoinlerinden birisi olan Cardano (ADA Coin) önemli bir dönemden geçiyor. Vasil hard forku ile ilgili olarak yaşanan son gelişmeleri, Charles Hoskinson değerlendirdi.

Bilindiği gibi, Cardano için çok önemli bir gelişme olduğu belirtilen Vasil hard forku ile ilgili olumsuz haberler gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Hard forkta teknik anlamda sorunlar olduğu iddiaları, ADA Coin yatırımcılarını rahatsız ederken, Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson, Twitter’da durumu değerlendirdi.

Cardano Kurucusu Topluluğa Seslendi

Ortaya çıkan bazı haberler, Cardano ağındaki Vasil hard forku sürecinin zora girdiğini iddia ediyordu. Hatta, ağdaki ekosistemde geliştirici olarak çalışan Adem Dean, Twitter’da test ağının ‘katastrofik’ bir sorunla karşı karşıya olduğunu iddia etmişti. Dean, test ağının telafisi mümkün olmayan bir hata verdiğini söylemişti.

Cardano vasilCardano Alonzo

Konuya dair konuşan Hoskinson ise, çok net ifadeler kullandı. Koddaki hataların giderildiğini ve sürecin sorunsuz devam ettiğini belirten Hoskinson, şunları söyledi:

Elbette Vasil hard forkunu erteleme seçeneğimiz var. Cardano topluluğu da bunu biliyor. Ancak zaten defalarca kez test edilmiş ve işlerliği kanıtlanmış bir kodu tekrardan test etmeye gerek var mı? Ayrıca bu, güncellemeyi neredeyse bir yıldır bekleyenlere de haksızlık olur.

İtibarı Zedeleyici Saldırılar Var

Cuma günü katıldığı bir ‘Bana İstediğini Sor’ (AMA) etkinliğinde de Hoskinson’un gündeminde bu konu ve Cardano ekosisteminin sorunları vardı. Hoskinson, konu ADA Coin ve Cardano’ya gelince insanların acımasızca eleştirilerde bulunduğunu iddia etti. Hoskinson, bu eleştirileri itibar zedeleyici ve zarar verici olarak tanımladı.

cardano altcoin

Vasil hard fork sürecinin Cardano ağının yönetişimi ve kodun işlerliği noktasında çok önemli olduğunu belirten Hoskinson, şunları ekledi:

Bu güncelleme ile birlikte daha kullanılabilir bir koda ve ağda daha hızlı geliştirmeler yapabileceğimiz sistemlere erişme şansımız var. Bu tarz anlar, bize değişme ve büyüme imkanı verir. Haydi, hep birlikte Vasil sürecini başarı ile tamamlayalım ve Cardano’yu bir sonraki seviyeye taşıyalım.

Vasil hard forkuna giden sürece baktığımızda ise, ertelemeler dikkatleri çekiyor. Cardano yatırımcılarının merakla beklediği güncelleme, birkaç kez ertelenmek durumunda kaldı. Bu da yatırımcılar arasında hayal kırıklığı yaşanmasına yol açtı. Fakat tüm bunlara karşın, Hoskinson bu kez oldukça ümitli. Başarılı isim, hard forkun çok kısa bir süre içinde tamamlanacağına inanıyor. Piyasaların geçen hafta yaşadığı düşüşle haftalık bazda %20 kadar düşen ADA ise, 0.45 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto (TK)

ORIGINAL SOURCE

https://tr.beincrypto.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BeInCrypto (TK)

See more
Cardano (ADA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?
BeInCrypto (TK)
Cardano (ADA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

11/12/2022

·

191 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X