Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

06/20/2022

·

224 views


Cardano Kurucusu Açıkladı: Dünyayı Değiştireceğiz, İhtiyacımız Var!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, popüler kripto para analisti YouTuber Ben Armstrong ile gerçekleştirdiği son röportajında gelecek planları hakkında konuştu. Cardano kurucusuna eleştirilerde bulunuldu Cardano blockchain’inin araştırma ve geliştirmesinden sorumlu olan Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, geçtiğimiz günlerde...

Cardano Kurucusu Açıkladı: Dünyayı Değiştireceğiz, İhtiyacımız Var!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, popüler kripto para analisti YouTuber Ben Armstrong ile gerçekleştirdiği son röportajında gelecek planları hakkında konuştu.

Cardano kurucusuna eleştirilerde bulunuldu

Cardano blockchain’inin araştırma ve geliştirmesinden sorumlu olan Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, geçtiğimiz günlerde Cardano(ADA) ekosisteminin dünyayı değiştirmek adına ileri görüşlü ve meraklı bir ekibe ihtiyacı olduğunu belirtti. Hoskinson, Cardano blockchain ekosisteminin dünyayı değiştirme vizyonunu gerçeğe dönüştürmek için, ekiplerine katılacak daha fazla destekçinin kalbini kazanmak adına her fırsatı değerlendirmesi gerektiğini söylüyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Ünlü kripto para yatırımcısı ve YouTuber Ben Armstrong ile gerçekleştirdiği röportajı sonrasındaki eleştirilerin ardından açıklama geldi. Dün erken saatlerde Cardano fenomenlerinden biri, röportajda Armstrong’a katıldığı için kurucu Hoskinson’a öfkeli olduğunu ve kripto para analistinin birkaç kripto dolandırıcılığı projesiyle ilişkisi olduğunun bilindiğini açıkladı.

I have to make a public statement about the recent video from @IOHK_Charles and @Bitboy_Crypto.
Im not going to post the link to that video because i feel like we shouldnt give such fraudster even a bigger platform. #Cardano #CardanoCommunity $ADA

— Fabian (@Fabian_vBergen) June 19, 2022

Hesap adı fabian_vBergen Twitter kullanıcısı, Hoskinson’ın Armstrong tarafından kendisiyle röportaj yapılmasına izin vermemesi gerektiğini, çünkü böyle bir olayın yalnızca popüler YouTuber’a daha da fazla tanınma fırsatı sunduğunu belirterek şunları söylüyor:

Hoskinson ve Armstrong’dan gelen son video hakkında halka açıklama yapmak zorundayım. Bu videonun bağlantısını yayınlamayacağım, çünkü böyle bir dolandırıcıya platformda daha büyük bir alan ve tanınma fırsatı bile vermememiz gerektiğini düşünüyorum.

Hoskinson, röportajın ana nedenini açıkladı

Eleştiriler sonrasında olaya tepki gösteren Hoskinson, Twitter kullanıcısı fabian_vBergen’de yapılan bu tür bir kesimin gücü elinde bulundurmaya çalışma hareketini anlamadığını açıkladı. Hoskinson’a göre, röportajda Armstrong’a katılmak, daha fazla insanın blockchain projesini görebilmesi ve inanması için, Cardano’nun vizyonu, misyonu ve temel değerleri hakkında konuşma fırsatı sunduğunu belirtiyor.

Should I never appear on a show that criticized cardano unfairly? Should I not appear on mainstream media even through they have repeatedly propagandized entire nation states into war? Should we have a purity test for each communication channel moving forward?

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) June 19, 2022

Gerçekleştirilen röportajın Armstrong’un platformuna herhangi bir destek sağlamak adına yapılmadığını, sadece blockchain ağını daha fazla tanıtabilmek için yapıldığını da sözlerine ekliyor:

Sanırım biraz eski kafalıyım ancak her zaman bir mikrofonun ve seyircinin olduğu yerde bazı kalpleri ve zihinleri kazanmak adına bunun bir fırsat olduğunu hissettim. Cardano’nun dünyayı değiştirmek için bir orduya ihtiyacı var ve onu sadece güvenilir ve çözüm odaklı olandan konuşarak inşa etmeyeceğiz.

Armstrong, Celsius’a dava açabileceğini belirtiyor

Armstrong, Twitter ve YouTube takipçileriyle en büyük kripto para analistlerinden biri olarak tanınmaktadır.  Popüler video paylaşım platformu YouTube’da 1,45 milyondan fazla abonesinin olduğu ve Twitter hesabında da yaklaşık olarak 856 bin takipçisi bulunduğu belirtiliyor. Armstrong, projenin gerçekliğini keşfetmek için uygun bir soruşturma yürütmediği için farklı kripto para projelerini teşvik etmesinden dolayı eleştirildiği bildiriliyor. Analist, Celsius projesinin ardından zorlu bir dönem geçirdiğini ve dava açma hazırlığına başlayabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-kuru...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!
KriptoArena
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!

11/21/2022

·

64 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X