Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

06/11/2022

·

269 views


Cardano Kurucusu Açıkladı: Ayı Piyasası Mükemmel Bir Fırsat!

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, kripto ayı piyasalarının tamamen kötü ve kasvetli olmadığını , hatta faydalarının olduğunu söylüyor. İşte detaylar… Hoskinson: Boğa piyasaları çok sinir bozucu Cardano (ADA) Hoskinson ile yapılan bir konuşmada ünlü CEO, kripto piyasasındaki düşüşlerin teknolojik...

Cardano Kurucusu Açıkladı: Ayı Piyasası Mükemmel Bir Fırsat!

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, kripto ayı piyasalarının tamamen kötü ve kasvetli olmadığını , hatta faydalarının olduğunu söylüyor. İşte detaylar…

Hoskinson: Boğa piyasaları çok sinir bozucu

Cardano (ADA) Hoskinson ile yapılan bir konuşmada ünlü CEO, kripto piyasasındaki düşüşlerin teknolojik ilerlemeye elverişli bir ortam yarattığını söylüyor. Hoskinson’a göre, ayı piyasaları sırasında merkeziyetsiz finans (DeFi) gibi yeni kripto sektörleri ortaya çıktı. CEO sözlerine şöyle devam ediyor:

Boğa piyasaları gerçekten sinir bozucu çünkü kimse işbirliği yapmak istemiyor. Çok fazla gerçekçi olmayan fiyatlar ve gerçekçi olmayan beklentileriniz var. Ayı piyasaları aslında oldukça rahat… Bütün gününü geçiriyorsun ve insanlarla konuşabiliyorsun, insanlarla çalışabiliyorsun… Kişisel olarak şu an altı ayı piyasası yaşadım. Ve her birinde büyük gelişmeler gördüm. Akıllı sözleşme devrimi ayı piyasası döneminde ortaya çıktı. Aynı şekilde  Pek çok DeFi devrimi de bu ayı piyasası dönemlerinde yaşandı..

Cardano (ADA) CEO’sundan Çarpıcı Bitcoin ve Tesla Açıklaması!

Cardano kurucusu, mevcut kripto kışında, endüstrinin bir dizi iyileştirme yapmaya ve bölgeler arası ve sınır ötesi finans kurumları arasında ödeme talimatları göndermek için yeni bir küresel standart olan küresel ISO 20022’nin entegrasyonuna odaklandığını söylüyor ve ekliyor:

Bu özellikle, birçok kişi birlikte çalışabilirlik iyileştirmelerine odaklanıyor: peki ISO 20022 destekli inisiyatif gibi şeyleri kripto para birimi alanına nasıl entegre ederiz, protokollerin ölçeklenebilirliğini nasıl geliştiririz, taşınabilirliği nasıl geliştiririz ve üzerinde çalışmasını nasıl sağlarız? Mobil cihazlar, tüketici deneyimini iyileştirin ve son olarak, işlerin yönetişim tarafını nasıl iyileştirebiliriz… Peki, on milyonlarca kullanıcının deneyiminden sorumlu kimse olmadığında bunu nasıl yönetirsiniz? Dolayısıyla ayı piyasaları bunların düşünülmesi ve planlanması için mükemmel bir zaman çünkü herkes işine çok daha fazla odaklanıyor ve çok daha işbirlikçi olma eğilimindeler.

Cardano (ADA) sahiplerinin bir çoğu zararda

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Cardano (ADA) fiyatı psikolojik açıdan önemli olan 1 dolar seviyesine geriledikçe, giderek daha fazla yatırımcı kripto para birimi üzerinden gerçekleşmemiş zarar pozisyonuna giriyor.  Zincir üstü veri kaynağı IntoTheBlock tarafından kullanılan “para biriminin girdi/çıktı” göstergesi, ADA sahiplerinin üçte ikisinden fazlasının (yüzde 67) zararda olduğunu söylüyor. Cardano yatırımcılarının dörtte biri karda ve yüzde 9’u ise kar ve zarar yaşamamış durumda. Gösterge, token’ların satın alındığı ortalama maliyeti tanımlıyor. Veri sağlayıcı, yeşil renkte yalnızca 1,25 milyon adresin bulunduğunu, kırmızı alandaki ADA sahiplerinin 3,41 milyon adrese sahip olduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-kuru...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!
KriptoArena
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

last Sunday at 9:00 AM

·

43 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X