Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

09/02/2022

·

204 views


Cardano Kurucusu Açıkladı: ADA Yakımı Olacak mı?

Kripto para piyasaları son 24 saat içerisinde yeşil mumlar sergilerken, Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson ADA hakkında yorumlarda bulundu. Ünlü isim, önümüzdeki günlerde ADA yakımı olup olmayacağını cevaplandırırken, yatırımcılara tavsiyelerde bulundu! İşte detaylar… Cardano CEO’su Hoskinson yakım ile ilgili...

Cardano Kurucusu Açıkladı: ADA Yakımı Olacak mı?

Kripto para piyasaları son 24 saat içerisinde yeşil mumlar sergilerken, Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson ADA hakkında yorumlarda bulundu. Ünlü isim, önümüzdeki günlerde ADA yakımı olup olmayacağını cevaplandırırken, yatırımcılara tavsiyelerde bulundu! İşte detaylar…

Cardano CEO’su Hoskinson yakım ile ilgili kritik açıklamalarda bulundu!

Popüler Akıllı Sözleşme platformlarından biri olan Cardano (ADA)’nun CEO’su Charles Hoskinson, kripto para projesinin token yakma konusundaki duruşu hakkında yorumlarda bulundu. Charles Hoskinson, kendisini “cehaletle” suçlayan bir sosyal medya kullanıcısına yanıt olarak, kripto para yakımının diğer insanların mallarını yakmakla aynı şey olduğunu söylüyor. Hoskinson, kullanılamaz bir cüzdan adresine gönderilerek kullanımdan çıkarılan herhangi bir ADA rezervi olmadığını söylüyor. Cardano Kurucusu, Vasil Hard Fork Gecikecek Diyenlere Cevap Verdi! Tuhaf

Konu hakkında yorumlarda bulunan Hoskinson’un sözleri ise şu şekilde:

“İnsanlar, ADA’nın sihirli bir rezervi olmadığını kavrayamadıklarında, cehaletin şaşırtıcı gücü ortaya çıkar. Tüm ADA sahiplerinin, gerçek insanların elindedir, onu yakmak için onlardan alınması ve yok edilmesi gerekir.”

Charles Hoskinson sosyal medya kullanıcılarına da cevap verdi!

Bildiğiniz üzere popüler akıllı sözleşme platformu Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, sosyal medya ile bir hayli yakın konumda bulunuyor. Sosyal medya üzerinden birçok kullanıcıya cevap veren isim, yatırımcıların sorularını cevaplandırıyor. Hoskinson’a göre, arzı azaltmak için düzenli olarak kripto para yakan diğer kripto projeleri, bunu genellikle yatırımcıların zulalarından değil, kendi dijital varlıklarının önceden hazırlanmış rezervlerinden yapıyor.

“Genellikle, daha düşük likidite dönemlerinde fiyatı manipüle etmek için kurucuların kontrol ettiği ve yok ettiği bazı büyük ön madenler vardır. ADA buna sahip değil.”

 Vasil Hard Fork Test Ağında Piyasaya Sürüldü!

Cardano’nun stake ödüllerini kesmeyi ve ADA’nın arzını azaltmak için bu kısmı yakmayı öneren başka bir sosyal medya kullanıcısına yanıt veren Hoskinson, böyle bir eylemin ekosistem katılımcılarından çalma anlamına geleceğini söylüyor. Hoskinson’ın konu hakkında sözleri ise şu şekilde:

“Bu, ADA sahiplerinden ve hisse havuzu operasyonlarından çalmak olur. Bu ödülleri kazanıyorlar.”

Kripto para piyasalarına bakıldığında ise son 24 saat içerisinde bir yükseliş durumu hakim bulunuyor. Cardano ise uzun bir süredir sessizliğini koruyor. Bir diğer yandan bakıldığında ise daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz gibi popüler Akıllı Sözleşme platformu Cardano (ADA), son 30 günlük süreç içerisinde yüzde 7 değer kaybına uğradı. Son 1 haftalık süreçte ise yüzde 1 değer kaybı yaşayan popüler altcoin projesi, anlık olarak 0.463068 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-kuru...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!
KriptoArena
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!

last Saturday at 9:02 PM

·

27 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X