Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

11/26/2021

·

545 views


Cardano Kripto Borsası Bu Açıklamalardan Sonra Düşüş Yaşadı!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Cardano’nun (ADA) fiyatı, büyük bir kripto borsasının yıl sonuna kadar ABD’li müşteriler için madeni paraları... Daha fazla okumak için Cardano Kripto Borsası Bu Açıklamalardan Sonra Düşüş Yaşadı! ziyaret edebilirsiniz.

Cardano Kripto Borsası Bu Açıklamalardan Sonra Düşüş Yaşadı!

coinprojesi.com cardano 1 1Cardano Kripto Borsası Bu Açıklamalardan Sonra Düşüş Yaşadı! 3

Cardano’nun (ADA) fiyatı, büyük bir kripto borsasının yıl sonuna kadar ABD’li müşteriler için madeni paraları listeden çıkaracağını açıklamasının ardından düştü.

eToro’dan yapılan açıklamaya göre, hem ADA hem de Tron (TRX), düzenleyici endişeler nedeniyle kaldırılacak.

“ABD’li kullanıcılar, 26 Aralık 2021’den itibaren yeni ADA veya TRX pozisyonları açamayacak. Ek olarak, bu varlıklar için staking, 31 Aralık 2021’de sona erecek. Bu değişiklikler, gelişen düzenleyici ortamdaki işle ilgili hususlardan kaynaklanmaktadır.”

Cardano Duyurusundan Sonra Düştü!

Duyuru, ADA’nın fiyatında %10,5’lik bir düşüşle 1,80 dolardan 1,61 dolara düşmesine neden oldu. Akıllı sözleşme platformunun yerel varlığı o zamandan beri stabilize oldu ve yazı yazarken 1,73 dolardan el değiştiriyor.

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, tokenin pazarın çoğunluğu ile birlikte kısa vadede daha da düşeceğine inanıyor.

“Yeni bir yarışa başlamadan önce hala ADA’nın biraz daha düşmesini bekliyorum. Teknik olarak, kripto paranın çoğu bu noktada.”

ADA’nın ortak yaratıcısı ve Girdi Çıktısı Honk Kong CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun eToro’dan tamamen çıkarılmadığını, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşterilere sunulmadığını netleştirmek için Twitter’a gitti.

“Delist edilmedik bile. ADA hala eToro’da ve ABD dışındaki müşteriler onu serbestçe takas edebilir.”

coinprojesi.com cardano 1Cardano Kripto Borsası Bu Açıklamalardan Sonra Düşüş Yaşadı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 38

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/cardano-kripto-b...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

252 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X