Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

11/14/2023

·

22 views


Cardano jest w formie, ale to dopiero preludium? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja lis 14, 2023 156 Bitcoin, Solana, XRP, ostatnio również Ethereum. To kryptowaluty, które osiągają zauważalne wzrosty. Do tego grona trzeba niewątpliwie zaliczyć też Cardano. Może...

Cardano jest w formie, ale to dopiero preludium? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja lis 14, 2023 156

FlyingAtom Kantor 420

Bitcoin, Solana, XRP, ostatnio również Ethereum. To kryptowaluty, które osiągają zauważalne wzrosty. Do tego grona trzeba niewątpliwie zaliczyć też Cardano. Może aktualna cena tego tokena nie zwala z nóg, ale ostatnie wyniki oraz zainteresowanie inwestorów tym projektem rośnie. Nie dziwi więc, że uaktywniła się również część analityków, którzy przedstawiają rozmaite scenariusze dalszego rozwoju Cardano.

Cardano wzrośnie o 10 000%?!

Im większe zainteresowanie jakąś kryptowalutą, tym więcej spekulacji i prognoz odnośnie jej przyszłości. Ta prawidłowość nie omija też Cardano. W ciągu ostatniego miesiąca kryptowaluta odnotowała wzrost o prawie 50%, osiągając w pewnym momencie prawie 0,40 dolara (według danych CoinGecko). Jednakże w ciągu ostatnich kilku dni kurs nieznacznie spadł i obecnie wynosi około 0,36 USD.

Analityk FieryTrading przewiduje, że w długoterminowej perspektywie ADA może osiągnąć nawet 35 dolarów. Miałoby to nastąpić do 2025 r., czyli w całkiem niedługim czasie. Gdyby taka prognoza się urzeczywistniła, oznaczałoby to wzrost o 10 000% w stosunku do obecnej ceny.


„Ponieważ wzór został już potwierdzony, możemy przyjrzeć się kolejnemu szczytowi hossy. Jeśli przyjmiemy, że szczyt hossy będzie gdzieś w 2025 r. i że ADA będzie nadal podążać za tym schematem, możemy założyć, że ADA osiągnie szczyt powyżej 35 dolarów”

Zobacz też: Założyciel Cardano sądzi, że Ethereum jest faworyzowane przez SEC. Uzasadniony zarzut, czy burza w szklance wody?

Co mówią inni?

Na pierwszy rzut oka powyższa prognoza wydaje się szalona i przesadnie optymistyczna. Okazuje się jednak, że podobnych scenariuszy promowanych na X (dawniej Twitter) jest więcej. Popularni analitycy kryptowalut, jak Ali i Lucid również prognozują, że ADA osiągnie w najbliższej przyszłości kurs znacznie wyższy, niż osiągany dotychczas. Pierwszy z nich uważa, że ​​wartość Cardano może wzrosnąć do 10 dolarów do końca 2024 r. Drugi analityk jest jeszcze bardziej optymistyczny i szacuje, że może eksplodować do aż 30 dolarów.

Cardano to dość młody projekt, a jego twórcy stawiają sobie za cel stworzenie nowoczesnej platformy, która jest dostosowana do rosnących oczekiwań użytkowników kryptowalut. Jednak jaka będzie przyszłość tego projektu i czy będzie tak świetlana, jak przewidują analitycy nie sposób przewidzieć.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/cardano-j...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bithub

See more
Co czeka Cardano? Nowa fala wzniesie kurs, czy zatopi altcoina? | BitHub.pl
Bithub
Co czeka Cardano? Nowa fala wzniesie kurs, czy zatopi altcoina? | BitHub.pl

last Wednesday at 8:14 PM

·

10 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)