Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

10/23/2022

·

362 views


Cardano jest cały czas bardzo niedowartościowane

Cardano (ADA) jest to kryptowaluta na 8 miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej. Jednak pomimo tego, wydaje się być w dużej mierze niedowartościowana. Według wyniku MVRV-Z Cardano znajduje się na najniższej pozycji od 2019 r., co czyni ten projekt najbardziej...

Cardano jest cały czas bardzo niedowartościowane

Cardano (ADA) jest to kryptowaluta na 8 miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej. Jednak pomimo tego, wydaje się być w dużej mierze niedowartościowana.

Według wyniku MVRV-Z Cardano znajduje się na najniższej pozycji od 2019 r., co czyni ten projekt najbardziej niedowartościowanym w ciągu ostatnich 45 miesięcy. Wskaźnik MVRV-Z-Score mierzy wycenę aktywów na podstawie średnich strat tradera.

Ostatnio, gdy wskaźnik MVRV-Z wskazywał na podobne cechy, cena Cardano (ADA) podwoiła się w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Biorąc pod uwagę wszystkie podstawowe czynniki dzisiaj, Cardano może powtórzyć sukces, który widzieliśmy kilka lat temu – uważa Santiment, który udostępnił te dane.

Jednym z optymistów Cardano jest Ben Armstrong, założyciel Bitboy Crypto, który powiedział:

„Oficjalnie wierzę, że Cardano w końcu przekroczy Ethereum pod względem kapitalizacji rynkowej i użytkowników. Nie nastąpi to szybko, ale około 6-10 lat.” – zapewnił.

Tekst powstał na podstawie publikacji: Zycrypto

Ogromne spadki na ADA

Patrząc na wykres Cardano, ciężko być blisko powyższego optymizmu. Obecnie broniona jest tygodniowa strefa popytowa, która została utworzona na początku 2021 roku i możliwe, że w najbliższej przyszłości cena będzie się utrzymywać na tym pułapie cenowym.

W dalszej perspektywie i ewentualnego nieutrzymania obecnego poziomu, kolejnym przystankiem jest dopiero okolica 0,1600$. Poziom ten wyznacza poziom wsparcia oraz następna strefa tygodniowa.

Być może teraz jest dobry czas, aby przypomnieć sobie o popularnym stwierdzeniu „Buy the fear, sell the greed”, które mówi o tym aby kupować kiedy inni się boją a sprzedawać kiedy inni są chciwi.

Cardano pozostaje jedną z najaktywniej rozwijających się kryptowalut na rynku, co potwierdza różnorodność nowych rozwiązań, takich jak DeFi i NFT. Wydaje się jednak, że klasyczny wzrost na rynku ceny tej kryptowaluty nie jest aż tak bardzo wyczekiwany i ceniony przez inwestorów, gdyż krótkoterminowo ADA notuje słabe wyniki. W chwili pisania artykułu Cardano (ADA) kosztuje 0,34$, co oznacza blisko 90% spadek od ATH.

Powyższy tekst nie jest w żadnym wypadku poradą inwestycyjną a jedynie subiektywną analizą i poglądem autora.

Może Cię zainteresuje: Staking – dobry sposób na zarobek?

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/wiadomosci/cardano-jes...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bithub

See more
Elektryk oparty na Cardano. Co z tego będzie? | BitHub.pl
Bithub
Elektryk oparty na Cardano. Co z tego będzie? | BitHub.pl

01/21/2023

·

47 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics