Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

03/18/2023

·

8 views


Cardano je pripravené vyrásť až o 1 000 % – toto sú hlavné dôvody

Cardano je pripravene na rast. Zdroj: shutterstock.com/JLStock/Quality Stock ArtsCardano patrí ku najhorúcejším adeptom na zhodnotenie počas nasledujúcich mesiacov. Okrem fundamentov sa na Cardane začína opäť...

Cardano je pripravené vyrásť až o 1 000 % – toto sú hlavné dôvody
Cardano je pripravene na rast
Cardano je pripravene na rast. Zdroj: shutterstock.com/JLStock/Quality Stock Arts

Cardano patrí ku najhorúcejším adeptom na zhodnotenie počas nasledujúcich mesiacov. Okrem fundamentov sa na Cardane začína opäť otáčať trend do rastúceho. Oplatí sa do kryptomeny v súčasnosti investovať?

Cardano je po korekcii pripravené na rast

Zatiaľ, čo cena cardana počas januára a februára narástla o 70 %, tak posledný mesiac sa kryptomena dostala do korekcie. Cena sa aktuálne nachádza na 33 centoch, čo je dlhodobý podpriemer. Historické maximum sa vytvorilo ešte v roku 2021 na 3,1 dolároch. Ku historickému maximu má potenciál urobiť takmer 10-násobné zhodnotenie.

Aktuálna cena Cardana
Aktuálna cena cardana. Zdroj: tradingview.com

Cena sa v súčasnosti po poklese pohybuje v konsolidujúcej štruktúre. V rozpätí od 0,3 po 0,35 dolára. Postupne rastie spoločne s bitcoinom, ktorý aktuálne reaguje rastom na záchranný balík od Americkej centrálnej banky. Pokiaľ bude bitcoin pokračovať v raste, tak je vysoká pravdepodobnosť, že aj ostatné altcoiny, vrátane cardana, porastú.

Cardano ohlasuje dôležitú aktualizáciu

Cardano prichádza s novou verziou 1.35.6. Aktualizácia prináša funkciu dynamickej siete Peer to peer (P2P). Po takmer 3 rokoch sieť prechádza z hybridného fungovania na P2P. V budúcnosti sa očakáva ďalší prechod na Ouroboros Genesis infraštruktúru. Vďaka aktualizáciám patrí cardano ku najrýchlejšie rozvíjajúcim sa kryptomenám vôbec

Dynamic #P2P networking is an important evolution for #Cardano and a further boost to the network's performance, resilience and decentralization. And it's rolling out from today…

Read more: https://t.co/Mxz0F9qCqS pic.twitter.com/gQF5LhhTan

— Input Output (@InputOutputHK) March 16, 2023

V blogu sa uvádza: 

„P2P umožňuje sofistikovanejšie konfigurácie pre priame partnerské vzťahy medzi SPO. Napríklad, ak dve SPO chcú udržiavať spojenie medzi svojimi relé a každá má dve relé, môžu nakonfigurovať skupinu partnerov, ktorá uvedie dve relé ostatných SPO, ale s cieľom, aby existovalo aspoň jedno spojenie. To znamená, že nie je potrebné nadmerné poskytovanie a SPO stále získajú automatické prepnutie pri zlyhaní, ak dôjde k výpadku jedného relé. Pri statickej konfigurácii si človek musel vybrať medzi uvedením iba jedného, ​​a teda nezískanie odolnosti alebo vymenovaním oboch a nadmerným poskytovaním (použitím viacerých zdrojov).“

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku

Cardano predstavuje stabilitu

Cardano patrí dlhodobo ku najstabilnejším kryptomenám. Drží sa podľa rebríčka Coinmarketcap prakticky od spustenia siete medzi top 10 najlepšími projektami. Jeho marketcap je v čase písania článku 15 miliárd dolárov. Zároveň je niekoľko ďalších dôvodov, prečo sa oplatí držať cardano:

  1. Technologické inovácie: cardano sa snaží poskytnúť inovatívne riešenia problémov, ktoré zatiaľ nemohli byť vyriešené inými kryptomenami. Jedným z takých riešení je napríklad tzv. Proof of stake konsenzusný algoritmus Ouroboros, ktorý umožňuje decentralizovanú a bezpečnú prevádzku siete bez potreby ťaženia.
  2. Silný tím a spolupráce: cardano má silný tím expertov v oblasti kryptomen a blockchainu, ktorí sa snažia vylepšovať a rozvíjať túto kryptomenu. Okrem toho, cardano spolupracuje s niekoľkými vládami a inými organizáciami, čo môže byť pozitívne pre jej budúcnosť.
  3. Rýchly a lacný prenos: cardano umožňuje rýchle a lacné prenosy kryptomeny po celom svete. To môže byť pre mnohých investorov atraktívne, pretože umožňuje jednoduchšie a efektívnejšie transakcie.
  4. Rastúca popularita: cardano stúpa na popularite v kryptomenovom svete a je čoraz viac akceptované obchodníkmi a investorami. Rastúci záujem o túto kryptomenu by mohol znamenať rast jej hodnoty.

Prečítaj si aj: Top kryptomeny zadarmo – ako ich získať?

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-je-prip...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kryptomagazin SK

See more
Top 5 kryptomien, ktoré držať v dalšom bull markete
Kryptomagazin SK
Top 5 kryptomien, ktoré držať v dalšom bull markete

02/26/2023

·

30 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics