Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

12/26/2022

·

127 views


Cardano je pod tlakem a klesá, tato kryptoměna by ji mohla překonat - CryptoSvet.cz

V mezisváteční době nemohou investoři a kryptoměnoví obchodníci počítat s tím, že trhy budou vykazovat nějakou extrémní volatilitu, a že se budou tvořit nová maxima, nebo spíše minima. Trhy v poklidu...

Cardano je pod tlakem a klesá, tato kryptoměna by ji mohla překonat - CryptoSvet.cz

V mezisváteční době nemohou investoři a kryptoměnoví obchodníci počítat s tím, že trhy budou vykazovat nějakou extrémní volatilitu, a že se budou tvořit nová maxima, nebo spíše minima. Trhy v poklidu vyčkávají na nový obchodní rok. Stagnace ceny v současném vánočním čase není tedy ničím zvláštním ovšem v případě kryptoměny Cardano se jedná o poklidný cenový vývoj, avšak na dlouhodobých minimech. V tomto článku se na Cardano podíváme trochu blíže a také si představíme kryptoměnu, jejíž cena nestagnuje, ba naopak stále roste.

Cardano stagnuje

Cardano je populární kryptoměna, která si jako mnoho dalších v letošním roce prošla výrazným cenovým poklesem. Ovšem Cardano se z tohoto poklesu nedokázalo prozatím vzpamatovat. Poslední pád dolů se odehrál před dvěma měsíci v době, kdy zkrachovala kryptoburza FTX. Tento negativní fundament poslal cenu této kryptoměny na samé dno, ze kterého se stále nechce odlepit.

V případě cenového růstu bude muset Cardano překonat výraznou rezistentní zónu, která je tvořena největším volume za poslední tři měsíce. Navíc se Cardano obchoduje pod hodnotou dolů klesající trendové čáry, což jak technicky zaměření obchodníci vědí, je další silná rezistentní zóna. Prozatím to tedy vypadá, že poslední téměř 41% pokles ceny je stále platný a absence výrazného cenového low může predikovat pokračující pokles v začátku nového roku. Nyní se pojďme podívat na kryptoměnu TARO, jejíž cena má vysoký potenciál růstu.

Denní cenový graf kryptoměny Cardano - ADA/USD
Denní cenový graf kryptoměny Cardano – ADA/USD

Cena TARO stále roste

Token TARO je nativním tokenem projektu RobotEra, což je jeden z nejnovějších P2E projektů metaverse.

Projekt RobotEra si dal za cíl vybudovat virtuální planetu Taro, jenž bude podobná metaverse, jako jsou The Sandbox či Decentraland. Nativní token TARO slouží k přístupu k NFT, k reklamním příležitostem ve hře a rovněž poskytuje hráčům přístup k DAO (decentralizovaná autonomní organizace).

Vyvoj 1. faze predprodeje tokenu TARO 10

Hráči jsou ve hře transportování na planetu TARO, která byla zcela zdecimována po apokalyptické události. Jedním z cílů hráčů je tak znovu obnovit její slávu. Hráči se ve hře promění v roboty, kteří mohou nakupovat a spravovat své pozemky a také stavět nejrůznější budovy. Vše se odvíjí od hráčské fantazie, které se meze nekladou. Hráči si tak mohou vytvořit svůj vlastní svět, ve kterém se budou cítit dobře.

#RobotEra – is the best way to escape reality and feel like a real robot!🤖🔥

🌎 With no limits, while creating your own continent, you can mine, construct, collect energy, or have fun exploring with friends

Join the #RobotEra Army now ⬇️https://t.co/UJ3inomU89 pic.twitter.com/0nyo7yTwAv

— RobotEra (@robotera_io) December 24, 2022

Kromě toho nabízí RobotEra hráčům i možnost dobře si hraním této hry vydělat. To je také jeden z důvodů, proč je projekt mezi investory tak oblíbený. RobotEra, jenž je projektem LBank Labs, odměňuje své P2E hráče hned několika způsoby. První možností jak si vydělat, je vylepšit svého robota nebo vybudovat nového a následně ho prodat jako NFT na trhu. Další možností je pak postavit budovy, jako jsou koncertní haly či muzea a vybírat vstupné, stavět reklamní billboardy, popřípadě těžit nerosty, účastnit se koncertů nebo vlastnit půdu.

Vývoj 1. fáze předprodeje tokenu TARO
Vývoj 1. fáze předprodeje tokenu TARO

Projekt RobotEra v listopadu letošního roku spustil předprodej svého nativního tokenu TARO. Předprodej se aktuálně nachází ve svém prvním kole, ve kterém je cena tokenu TARO stanovena na 0.020 USDT. Aktuálně se v předprodeji vybralo již více než 600 tisíc dolarů. Celkem bude mít předprodej tři fáze, přičemž do každé z nich je dáno 90 milionů tokenů TARO.

Zúčastnit se předprodeje

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/cardano-je-pod-tla...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CryptoSvet

See more
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz
CryptoSvet
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz

01/10/2023

·

169 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X