Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

06/30/2022

·

241 views


Cardano je najaktívnejším ekosystémom vo svete kryptomien

Ekosystém Cardano dosahuje už dlhodobo najväčšiu vývojovú aktivitu a právom sa tak radí na čelo rebríčka najaktívnejších projektov vo svete kryptomien. Cardano je lídrom Vývojová aktivita je pre jednotlivé blockchainy vo svete kryptomien veľmi dôležitá. Ekosystém Cardano je v tomto smere...

Cardano je najaktívnejším ekosystémom vo svete kryptomien
Cardano je lídrom vo vývojiCardano je lídrom vo vývoji. Zdroj: Shutterstock, Dennis Diatel

Ekosystém Cardano dosahuje už dlhodobo najväčšiu vývojovú aktivitu a právom sa tak radí na čelo rebríčka najaktívnejších projektov vo svete kryptomien.

Cardano je lídrom

Vývojová aktivita je pre jednotlivé blockchainy vo svete kryptomien veľmi dôležitá. Ekosystém Cardano je v tomto smere dlhodobým absolútnym lídrom. Dokáže poraziť projekty ako Polkadot či Kusama, ktoré disponujú najväčším zástupom vývojárov. Na ďalších priečkach figuruje Ethereum a Solana.

Od momentu, keď sa tento blockchain rozhodol spustiť inteligentné kontrakty, sa neustále zväčšuje. Od začiatku tohto roka pribudlo v sieti veľké množstvo projektov a aktualizácií.

Prečítaj si tiež: Špičkový krypto-analytik: „Zdá sa, že sa blíži ďalší prudký prepad Bitcoinu“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Finálny termín hard-forku Vasil sa nezadržateľne blíži a s ním pribúdajú aj aktualizácie. Najnovším počinom je aktualizácia pre prevádzkovateľov stake poolov. Okrem týchto dôležitých krokov sa blockchain môže pochváliť aj neustálym prílevom nových projektov. Posledný projekt dokonca vychválil najvyšší predstaviteľ siete Charles Hoskinson. Ide o projekt eUTxO blockchain explorer.

Natívny token ADA stagnuje

Ani aktivita vývojárov a prílev nových projektov nezaručuje úspech natívneho tokenu ADA. Ten je už dlhodobo podobne ako zvyšok trhu v klesajúcom trende.

ADA/BUSDADA/BUSD 1H TF. Zdroj: TradingView

Od septembra 2021 stratil tento token už viac ako 85 % zo svojej ceny. Zaraďuje sa tak k najmenej ziskovým aktívam. V čase písania tohto článku sa token ADA obchodoval na úrovni 0,4609 USD.

Čítaj ďalej: Michael Saylor poukázal na 10 dôležitých bodov, ktoré musí Bitcoin splniť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články. Binance
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/cardano-je-naja...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kryptomagazin SK

See more
Toto je najviac podhodnotená kryptomena z TOP 10
Kryptomagazin SK
Toto je najviac podhodnotená kryptomena z TOP 10

11/21/2022

·

96 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X