CardanoCardano

Cardano ücretleri güçlü bir artış gösterirken, bazı kullanıcılar projenin geleceği konusunda temkinli olmaya devam ediyor. Messari tarafından sağlanan verilere göre, Cardano ağının işlem ücretleri %100 arttı. İşlem ücretlerindeki hızlı artışın arkasındaki ana neden, ağustos veya mayıs ayında gördüğümüz gibi, ağ kullanımının artmasıyla bağlantılıdır.

2021’de, Ethereum ağ kullanıcılarının basit bir fon işlemi için 100 dolara kadar ve hatta para basma gibi işlemler için daha fazla ödeme yapması gerekiyordu. Bir noktada, hiç kimse 10 dolarlık bir işlem için 50 dolar ödemek istemediğinden, ağ büyük bir fon ve kullanıcı çıkışıyla karşı karşıya kaldı. Finansal hesaplamalara göre, Cardano’nun toplam piyasa değeri Ethereum’a ve hatta Bitcoin seviyelerine ulaşırsa, ADA’nın fiyatı büyük olasılıkla 10 dolara bu da işlem ücretlerini mevcut kullanım oranında 5 dolara çıkaracak.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!