Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

01/23/2024

·

55 views


Cardano İşlem Hacminde %80 Yükseldi - Kripto Teknik Haber

Cardano Coinglass tarafından bildirildiği üzere Cardano’nun ADA tokeni, son 24 saat içinde türev işlem hacminde %80’lik şaşırtıcı bir artışa tanık oldu ve bu da piyasa dinamiklerinde önemli bir değişime...

Cardano İşlem Hacminde %80 Yükseldi - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Coinglass tarafından bildirildiği üzere Cardano’nun ADA tokeni, son 24 saat içinde türev işlem hacminde %80’lik şaşırtıcı bir artışa tanık oldu ve bu da piyasa dinamiklerinde önemli bir değişime işaret etti. Veriler, ADA’daki açık uçlu vadeli işlemlerin işlem hacminde, belirtilen dönemde yaklaşık 700 milyon dolara ulaşan önemli bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Kapsamı spot piyasa işlemlerini de içerecek şekilde genişleten Cardano tokeninin genel işlem hacmi, yalnızca son günde etkileyici bir şekilde 1 milyar doları aştı.

Ticaret faaliyetindeki bu artış, Cardano’nun toplam piyasa değerinin %6,25’ini temsil ediyor ve bu da normatif bir etkileşim düzeyine işaret ediyor. CoinMarketCap’e göre şu anda 16,16 milyar dolarlık piyasa değeriyle sekizinci en büyük dijital varlık konumunda olan Cardano, kripto para piyasasında öne çıkan bir oyuncu olmaya devam ediyor. Ancak işlem hacmindeki artışın ortasında ADA, son 24 saatte %9,5 oranında kayda değer bir düşüş yaşadı ve Aralık ayından bu yana en düşük değeri olan 0,4521 dolara ulaştı.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

28 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)