Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/12/2023

·

137 views


Cardano İçin Yüzde 253 Artış Beklentisi! Google Yapay Zekası Bakın 2023 Yılı Sonu İçin Hangi Fiyatı Tahmin Etti? › COINTURK

Google Bard, Cardano (ADA) fiyatının 2023 yılı sonuna kadar ne olacağına dair bazı yeni tahminlerde bulundu. Bu yılın Ağustos ayında düzenlenen Rare Evo konferansı sırasında Cardano’nun yaratıcısı Charles...

Cardano İçin Yüzde 253 Artış Beklentisi! Google Yapay Zekası Bakın 2023 Yılı Sonu İçin Hangi Fiyatı Tahmin Etti? › COINTURK

Google Bard, Cardano (ADA) fiyatının 2023 yılı sonuna kadar ne olacağına dair bazı yeni tahminlerde bulundu. Bu yılın Ağustos ayında düzenlenen Rare Evo konferansı sırasında Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson açılış konuşmasında Cardano’nun dünyanın en büyük kripto para birimi olacağına inandığını söyledi.

Cardano (ADA) Son Durumu

Bunu başarmak için Cardano’nun şu anda olduğundan çok daha büyük olması gerekiyor. Cardano meraklıları ve yatırımcıları için, Google tarafından işletilen büyük dil modeli Google Bard, Cardano’nun (ADA) 2023 sonu için fiyatını tahmin etti.

Cardano şu anda CoinMarketCap verilerine göre 0,2489 dolardan işlem görüyor ve şu anda piyasa değerine göre 7. sırada yer alıyor. Piyasanın zirvesine çıkmak için bazı kripto bariyerlerini aşması gerekecek. Bakalım Google Bard ne düşünüyor.

Cardano (ADA) 2023 Sonu Fiyatı

Yapay zekalara olan güvenin gün geçtikçe arttığı ortamda cevap Bard’tan istenildi. Sorulan soruya yapay zeka aracının cevabı ise şu şekilde oldu:

Mevcut piyasa koşullarına ve uzman tahminlerine dayanarak, ADA fiyatının 2023 yılı sonuna kadar 0,28 ila 0,88 dolar arasında değişebileceğine inanıyorum. Ortalama fiyat 0,62 dolar civarında olabilir.

Cardano’nun şu anki fiyatına bakıldığında kesin olan bir şey var; Bard fiyatın yükselmesini bekliyor. Şimdi asıl soru ne kadar yükseleceği. En düşük fiyat noktası olan 0,28 dolara yerleşirse, bu %12,49’luk bir artış anlamına gelecektir. Bu, piyasadaki çoğu coin’in bu yıl yaptığından çok daha fazla ve gelecek için iyi işaretler gösteriyor. Eğer 0,62 dolara yükselirse, bu %149’luk bir artış anlamına gelecek ve çok daha önemli bir yükseliş trendi olacak.

Son olarak, Cardano’nun maksimum tahmin olan 0,88 dolara ulaşması zor bir nokta olabilir. Ancak Bard, Cardano ekosisteminin gelişmeye devam etmesi ve işletmeler ile kurumlar tarafından benimsenmesinin artması durumunda ADA için daha yüksek bir fiyatı görebileceğini belirtiyor.

Mevcut fiyattan %253,23’lük bir artış anlamına gelen 0,88 dolarlık fiyat noktası hakkında daha fazla konuşan Bard, ADA’nın 2023’ün sonuna kadar 0,88 dolarlık bir fiyata ulaşma potansiyeline sahip olduğuna inandığını belirtti. Ancak 0,28 doların altında kalmasının da mümkün olabileceğini söyledi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-icin-yuzde...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Dikkat! Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Altcoinde Kırmızı Alarm!
CoinTürk
Dikkat! Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Altcoinde Kırmızı Alarm!

last Friday at 9:11 PM

·

23 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)