Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/10/2021

·

543 views


Cardano İçin Kritik Direnç Seviyesi Açıklandı: Yeni ATH Geliyor mu?

Cardano (ADA) teknik olarak dip formasyonuna bağlı kalıyor ve şu anda 2,30 dolar seviyesinde kritik bir engel ile karşı karşıya. Bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış, ADA’yı 3 dolara çıkarabilir. ADA an itibariyle, 2.27 dolardan işlem görüyor.   2.30...

Cardano İçin Kritik Direnç Seviyesi Açıklandı: Yeni ATH Geliyor mu?

Cardano (ADA) teknik olarak dip formasyonuna bağlı kalıyor ve şu anda 2,30 dolar seviyesinde kritik bir engel ile karşı karşıya. Bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış, ADA’yı 3 dolara çıkarabilir. ADA an itibariyle, 2.27 dolardan işlem görüyor.

2.30 dolar seviyesindeki engelin aşılması yeni ATH’yi getirebilir

Cardano fiyatı, ivme kazandıktan sonra tekrar yatay yönde hareket etmeye başladı ve şu anda çok önemli engel ile mücadele ediyor. Bu seviyeyinin geçilmesi, fiyata ivme kazandırırken, ADA’nın daha yüksek seviyelere tırmanmasına olanak sağlayacak. Cardano fiyatı, 12 saatlik talep bölgesinden 1,72 ile 1,87 dolar arasında değişen bir sıçramadan sonra yükseliş eğilimi gösteriyor. O zamandan beri, ADA yüzde 25’lik bir ralli yaptı ve şimdi 2.30 dolarlık direnç seviyesini desteğe çevirmeye çalışıyor.

Cardano, bunu başarırsa, Cardano fiyatının bir sonraki hedefi 2.53 dolar seviyesi olacak. Bu seviye civarında ortaya çıkacak artan bir satın alma baskısı, ADA’yı bir sonraki kritik noktaya, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara taşıyacak. Bu fiyat hareketi, mevcut konumdan yüzde 40’lık bir artış anlamına geliyor. 2.30 dolardaki kritik engelin aşılması, ADA için bir dönüm noktası olabilir.

2,30 dolar seviyesinin aşılamaması durumunda Cardano (ADA)’yu ne bekliyor?

İyimser senaryo kulağa çekici gelse de, 2,30 dolar seviyesinin aşılamaması durumunda ise sert düşüş riski devam edecek. Bu durumda, Cardano fiyatı 2,05 dolarda düşerek, dip seviyesini tekrar ziyaret edebilir veya 12 saatlik talep bölgesini yeniden test ederek 1,72 dolar seviyelerine çakılabilir.  ADA, 1,72 doların altında daha düşük bir seviyeye inerse, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Düşüşün devam etmesi durumunda ADA, 1,59 dolarlık destek tabanına doğru bir çöküşü tetikleyebilir.

Bitcoin ve Ethereum yeni ATH’lerine ulaşırken, birçok altcoin’de ivme kazanmaya başladı. SHIB ile hareketlilik kazanan piyasa, bu hafta BTC ve ETH fiyat hareketlerine odaklandı. Analistler ise altcoin sezonu için olası senaryolar paylaşmaya başladı. Cardano da yeni ATH’sine ulaşan altcoin’ler listesine katılabilir. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-icin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Node'lar Çevrimdışı Oldu!
KriptoArena
Bu Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Node'lar Çevrimdışı Oldu!

01/23/2023

·

6 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X